Пожежні крани

Крани пожежні (Київ) однозначно є одними з головних компонентів в пожежному оснащенні і в ефективності пожежогасіння виконують не найменше завдання. Пожежні крани виступають елементами сполучної ланки, для підключення рукавів (напірних) до водопровідних комунікацій.

Зазвичай пожежні крани виконані в 2 варіаціях, чавунні й латунні. Різниця цих кранів (не рахуючи матеріалу виготовлення) в тому, що кожен з них призначений для свого температурного діапазону. Чавунний, використовується в температурних діапазонах не більше 50 ° C. Латунний може витримувати трохи більше, не більше 70 ° C. У нас ви знайдете і зможете придбати обидва види пожежних кранів.

Ще одним чимало значним елементом пожежного оснащення є вентилі пожежні (клапани). Завдання яких – здійснити можливість підключення рукавів (напірних) до водопровідної мережі, на останній же і встановлюються. Ви також зможете знайти і придбати у нас клапани пожежні в різних модифікаціях.

Датчики ДППК є важливою частиною пожежного обладнання для приміщень. Зазвичай такі датчики встановлюються в різних громадських приміщеннях (будинки, офіси, магазини), а також на інших подібних об’єктах.