Вогнегасник вуглекислотний ОУ-3 (ВВК-2)

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 відгук)

570 грн.

Вогнегасники вуглекислотні ОУ-3 експлуатуються як ефективні засоби зупинення загорянь рідких речовин. ОУ-3 заряджений двоокисом вуглецю, забезпечує гасіння субстанцій В класу.

Опис

Рідини та горючі гази чудово присікаються здатністю до гасіння у 13 В і натиском розпилювання газу 5,8 МПа. Розміри ОУ-3 дозволяють його легко доправити до місця займання вогнища та складають: 570 мм висота і 350 мм обхват, вага 13,5 кг, літраж-3л.

Вогнегасником вуглекислотним ОУ-3, придбаним за  вартістю 570 грн., обладнують транспорт залізничний. Завдяки пом’якшеному ефекту суміші і високій ефективності гасіння  відстань розпилення газу від загоряння – 3 м, а маса газу становить до 2 кг. Цими вогнегасниками укомплектовують установи архівної типу, галереї картинні. Для гасіння електронно-обчислювальної техніки вуглекислотні ОУ-3 також підходять, виключення складає електрооснащення напругою понад 1000В.

Придбання вогнегасників вуглекислотних ОУ-3 можливо в магазинах України, або в інтернеті замовити доставку вантажу скорочений термін. Слід ретельно перевіряти інформаційні дані на етикетці про період експлуатації товару та відмітку про маркування.

 

Характеристики:

Виробник Україна
Місткість корпусу (л) 3
Маса вогнегасної речовини (кг) 2,0
Вогнегасна здатність 13В
Робочий тиск в корпусі, МПа (кгс / см²) 5,8 (58)
Довжина викиду (м), не менше 3
Габаритні розміри, мм) 350х570х125
Маса (кг) 13,5
Термін служби 10 р.

 

Доставка по Україні

1 відгук для Вогнегасник вуглекислотний ОУ-3 (ВВК-2)

  1. Оцінено в 5 з 5

    Успели получить огнетушители до нового года и закрыть вопрос. Заказа приехал быстро. Спасибо и с Новым годом!!!!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *