Рукава напірні

Показано 16 результатів

Інтернет-магазин ПП “Наіс-Н” пропонує рукава пожежні латексні напірні різних варіацій і діаметрів: 150 мм., 100 мм., 77 мм., 66 мм., 51 мм., 25 мм., 19 мм.

Завдання латексних (напірних) рукавів – провести подачу речовин під високим тиском на великі відстані, в температурному діапазоні (-40 ° C … + 45 ° C). В якості речовин застосовується не тільки вода, але і інші речовини, піноутворювачі, розчини.

Латекс, завдяки своїм водовідштовхувальним властивостям, значно збільшує швидкісний потік води, що є вельми важливою характеристикою в пожежогасінні.

Рукав напірний дуже комфортабельний у використанні, завдяки високо еластичному матеріалу, з якого виготовлений, що є досить вагомим аспектом в характеристиці даного пристрою.

Латекс за своїми властивостями має ще ряд таких особливостей як: стійкість до гниття, появи цвілі, а також стійкості до агресивного впливу навколишнього середовища. Виходячи із чого, латексний рукав досить довговічний і під час всього терміну експлуатації зберігає свої первинні властивості. А правильне укладання і оброблення його тальком, щоб він не злипався, допоможе продовжити експлуатаційний термін ще на більш тривалий час.