РУКАВ ВСМОКТУЮЧИЙ Д 75

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 відгуків)

1,400 грн.

Рукав всмоктуючий Д-75 застосовується для перекачування розчинів, за рахунок експлуатації насосів або мотопомп. Напірним гофрованим рукавом В класу доставляється технічна вода як для загашення вогнищ спалахування, а також відкачувати із затоплених резервуарів, басейнів, каналізаційних систем.

Опис

Шланги досить еластичні, але контакт з жорсткими частками здатен нанести штучні механічні ушкодження.

Всмоктуючий рукав Д-75, довжина якого 4 м та вага 9 кг, має гумовий каркас обтягнутий текстилем з металевими спіралями, внутрішнього діаметру 75 мм. Кишка поєднується  сполучними манжетами і витримує тиск 0,5 МПа, шланг досить гнучкий. Навантаження, яке розповсюджується на тіло шлангу, витримує робочий вакуум до 0,08 МПа.

Пожежний рукав всмоктуючий 75 маркується виробником, зумовленими особливостями застосування температурних режимів. Виробники товару контролюють маркування та цінову вартість товару, який доставляється в торгові приміщення України згідно з запитами ГОСТу. Такими рукавами споряджають спецтехніку, цистерни, різноманітну автотехніку, що транспортує рідини та суміші.

Характеристики:

Виробник ЧЗРТИ
Призначення Вода технічна
Внутрішній діаметр(мм) 75
Робочий диск, МПа (кгс/см2) 0,5 (5)
Робочий  вакуум, МПа 0,08
Довжина (м) 4
Маса (кг) 9

 

Доставка по Україні

2 відгуки для РУКАВ ВСМОКТУЮЧИЙ Д 75

  1. Оцінено в 5 з 5

    Закупили партию рукавов на участок. Как и обещали, все приехало вовремя. Рукава хорошего качества и цена приемлемая. Спасибо!

  2. Оцінено в 5 з 5

    Подтверждаю, продукция качественная и быстрая доставка.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *