РСКЗ-70

950 грн.

Ствол пожежний РСКЗ-70 комбінований ручний ствол використовується для створення суцільного потоку рідини.

Категорія:

Опис

Використовуючи ремінь для перенесення, стовбур швидко доставляється в місце приєднання насадки до пожежного рукава муфтовою головкою, з умовним проходом з’єднувальної головки в 70 мм. Ним можна створювати два типи потоку: суцільну, з дальністю водного струменя не менше 32 м; розпорошену, відстань потоку не менше 9 м. Останню застосовують для захисту від потоку, а саме теплового, за допомогою розпилювання водної завіси. Існує певне значення для ефективного розпилення, а саме кута розпилення факела, від мінімального градуса до максимального. Кут захищаючої завіси становить не менш 3 м.

РСКЗ-70 складається також з крана, що витримує робочий тиск 0,4 – 0,6 МПа і насадки, з діаметром отвору вихідного в 19 мм. Стовбур застосовують в комплектації пожежної автотехніки для гасіння загорянь. Особлива функція перекривання потоком або завісою розчину змочувача для захисту від теплової радіації. При цьому використанні витрачається не менше 7,4 л/с води для утворення струменя суцільного, розпилений струмінь використовує 7 л/с, а для створення завіси захисної необхідно 2,3 л/с.

РСК-70 виготовляється з алюмінію та сплавів, тому стовбур додатково не забарвлений, але частина його одягнена в оплітку червоного кольору. Це дозволяє зручно і міцно утримувати його в руках. Вага РСК не велика, сягає 3 кг, розміри ж складають: 430 мм довжина, висота 170 мм. Придбати його можна в магазині пожежного обладнання НАІС вже у зібраному вигляді, за ціною 950 грн.

 

Характеристики:

Країна виробник Україина
Робочий тиск, МПа (кгс/см²) 0,4-0,6 (4-6)
Витрата води (л/с), не менше:
– суцільний струменя
– розпиленого струменя
– захисної завіси
7,4
7,0
2,3
Дальність водяного струменя (м), не менше:
суцільний
розпорошеною
32
9
Кут факела розпиленого струменя (градус), не менше:
– мінімальний
максимальний
40
Угол факела защитной завесы (м), не менее 3
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
висота
430
170
Маса (кг) 3,0
Діаметр вихідного отвору насадка (мм) 19
Умовний прохід сполучної голівки (мм) 70

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “РСКЗ-70”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *