Головка рукавна ГРН-80

120 грн.

Головка рукавна ГР-80 представляється невід’ємною частиною протипожежного обладнання. Під час роботи виконує герметичне поєднання декількох рукавів між собою, а при необхідності напірних рукавів з водопровідними мережами, чи іншим використовуваним обладнанням.

Категорія:

Опис

Напрямні ребра забезпечують міцність та надійність з’єднання. А діаметр умовного проходу в 80 мм дозволяє голівці стабільно утримувати тиск в 1,6 МПа. Технічні характеристики пристосування:

  • довжина головки 120 мм:
  • ширина втулки 142 мм;
  • ширина ікла 1-1,5 мм;
  • маса виробу 0,67 кг.

Придбати деталь з такими характеристиками, завірену сертифікатом якості можливо в спеціальному магазині міста Києва. За ціною, представленою в магазині та на сайті, можна замовити доставку товару в будь-який регіон України, менеджери швидко та якісно оброблять замовлення.

Головка з’єднувальна ГР-80 укомплектована декількома деталями і відлита з алюмінієвого сплаву. Можливі й деталі з комбінаціями з пластика з алюмінієм, у випадках використання таких головок виключно у внутрішніх приміщеннях. Швидкість та якість реакції протипожежних робіт залежить від міцності й герметичності з’єднувального обладнання.

Ще однією функцією можна назвати необхідність подовження вже наявного з’єднання. Спіральні похилі площадки обойми міцно замикаються з кликообразнимі виступами, накручуючись вздовж напрямних втулки. Сама ж втулка оснащена гумовим кільцем для ущільнення, воно розташовується в спеціальній канавці на кромці. Обойма вільно надівається на втулку, що дозволяє провести підготовчі роботи з високою швидкістю.

Головки рукавні ГР-80 входять в комплектацію протипожежної техніки. Купуючи такі вироби необхідно провести огляд як кільця ущільнювача, так і зовнішньої поверхні самої головки. Лита поверхня головки повинна бути без помітних тріщин чи ушкоджень. Дозволяються раковини не більше 2 мм з глибиною до 10% від товщини стінок. На спіральних та іклоподібних виступах заборонена наявність будь-яких дефектів. Гострі краї повинні бути притуплені.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)80
Робочий тиск, МПа (кгс/см2)1,6 (16)
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
ширина
120
142
Маса (кг)0,67

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Головка рукавна ГРН-80”“