Головка цапкова ГЦН-70

110 грн.

Головка цапкова ГЦ-70 відноситься до підвиду протипожежної запірної арматури. Спеціалізацією головки є міцне та швидке з’єднання протипожежного обладнання, конструкцій з усмоктувальними / напірними рукавами, або виключно між собою.

Категорія:

Опис

Даного типу обладнання можна придбати за доступною ціною в спеціалізованих магазинах Києва. А, зв’язавшись з консультантами, оформити доставку якісних деталей за демократичною ціною в усі регіони країни.

Головки цапкові ГЦ-70 поділяються в застосуванні з напірними чи всмоктуючими рукавами, залежно від типу різьблення зовнішнього чи  внутрішнього. Діаметр умовного проходу головок становить 70 мм, що дає можливість підтримувати сталий тиск в 1,6 МПа. Технічні характеристики довжини головки в межах 61 мм, ширини – 128 мм, маса ж становить 0,34 кг.

На особливу увагу заслуговує технологічні особливості конструкції моделі з’єднання головок. Це відбувається за рахунок ковзання іклових засувок, розмірами 1 – 1,5 мм, однією головки по спіральним виїмкам інший. При покупці в магазині Києва обов’язково перевіряти поверхню іклів та виїмок, якість яких підтверджує сертифікатом якості виробник. Доступна ціна та швидка доставка – основа довголітнього співробітництва з клієнтами.

ГЦ-70 виготовляється зі сплаву алюмінію. Для підвищення герметичності на кромці головки передбачена торцева виїмка для ущільнюючого гумового кільця. Під час змикання голівок між собою гумові кільця притираються, що створює додаткове ущільнення. Не забувайте оглядати поверхню головки:

  • кромки повинні бути негострими, а пом’якшеними для покращення змінного моменту;
  • наявність раковин на литий поверхні головки не більше 2 мм;
  • глибина раковин не більше 10% від загальної товщини стінки головки.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)70
Робочий тиск, МПа (кгс / см2)1,6 (16)
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
ширина
61
128
Маса, (кг)0,34

 

Доставка по Україні

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Головка цапкова ГЦН-70”“