Головка заглушка ГЗН-50

85 грн.

Головка заглушка ГЗ-50 застосовується як ефективний засіб блокування пожежних рукавів. Найбільш часто заглушку герметичного застосування використовують для зупинки протікань, або в ході роботи з рукавами всмоктуючого та напірного різновидів.

Категорія:

Опис

Швидкість та міцність герметизації, важливі складові в характеристиці головок даного типу. Таку вигідну і необхідну покупку можна зробити в Києві за східною ціною, гарантії якості заглушок надає постачальник.

Головки виготовляється з алюмінію та має наступні характеристики:

  • Прохід умовний – 50 мм;
  • Тиск робочий – 1,6 МПа;
  • Довжина заглушки – 75 мм;
  • Ширина заглушки – 100 мм;
  • Маса заглушки в зборі – 0,28 кг.

ГЗ-50 подібних розмірних характеристик є в наявності для придбання в Києві, або замовлення на доставку в інші регіони за доступною ціною. Основними компонентами заглушок є обойма та втулка, яка представлена у вигляді кришки. Обойма кріпиться на втулку спеціальним кільцем, а закінчується ікловидними затискачами зі спіральними виступами. Така конструкція спрощує роботу з заглушкою за допомогою ключів. Спіральні виступи розташовані так, щоб при з’єднанні декількох головок в них чітко входили затискачі. Герметичність даної системи забезпечує резинове кільце ущільнювача, яке щільно притирається до кільця іншої головки, надаючи цим додатковим потовщенням більшої міцності конструкції.

Головки заглушки ГЗ-50 успішно створюють щільні конструкції з рукавами, за умови точного збігу з проходом рукава. Також перед використанням необхідно перевірити відсутність дефектів на головці. Це дозволяє збільшити тривалість працездатності та подовжити строк використання обладнання. Постачальники гарантують якість деталей, які можна знайти у вільному продажі в Києві. А наші консультанти допоможуть вам підібрати відповідний розмір та тип головки заглушки.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)50
Робочий тиск, МПа (кгс/см2)1,6 (16)
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
ширина
75
100
Маса (кг)0,28

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Головка заглушка ГЗН-50”“