Вогнегасник порошковий ОП-1

235 грн.

Вогнегасник порошковий ВП-1 застосовується для пожежогасіння більшості видів займань: з твердим середовищем (класу А), рідким, газоутвореним легкозаймистими речовинами, до того ж електроустаткування (вольтажем до 1000 одиниць).

Опис

ВП-1 переміщуваний вручну так, як важить до 2 кг, місткістю 1,3 л, а вага вогнегасної речовини 1 кг. У вогнегаснику, заповненому порошкоподібною речовиною з газом, тиск в оболонці становить 1,6 Мпа. А індикатор зі стрілочкою на голівці дозволить визначити величину тиску. Параметри: 280 мм висотою і 120 мм діаметром, що робить можливим натуги його перенести до місця загоряння або пожежі. Усунення горіння сприяє потужність тушіння в 13 В і відстань розпилення субстанції від 2 м.

Цей лаконічний вогнегасник застосовують до різноманітно спрямованих комплектувань: автомашин, агротехніки, промислових приміщень, житлових та спеціалізованих об’єктів.

Детальні відомості про термін придатності виробу та маркування заправки вогнегасника знаходиться на етикетці. Купити вогнегасник ВП-1 можна в роздрібній торгівлі в магазинах України за ціною зазначеної постачальником на сайті.

 

Характеристики:

ВиробникУкраїна
Місткість корпусу (л)1,3
Маса вогнегасної речовини (кг)1
Вогнегасна здатність13В/1А
Робочий тиск в корпусі, МПа (кгс / см²)1,6 (16)
Довжина викиду (м), не менше2
Габаритні розміри, мм)
-висота
-діаметр
280
120
Маса (кг)2
Термін служби10 р.

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вогнегасник порошковий ОП-1”“