Вогнегасник порошковий ОП-2

260 грн.

Вогнегасник порошковий ВП-2 — використовується для ефективного припинення різних видів займань: твердокам’яних матеріалів категорії А, в зрідженому стані — класу В, газоутворенних легкозаймистими субстанціями — класу С, також електроустаткування.

Описание

При локалізації загоряння останніх існує обмеження — напруга, що перевищує 1000 В. Вогнегасник ВП-2 можливо придбати в місті Києві — магазин профільного призначення, або під замовлення — інтернет. Габаритні розміри: 350 мм у висоту і 120 мм в діаметрі, це дозволяє переміщати вручну та використовувати навіть в пересувних лабораторіях і майстернях. Вага переносного ВП-2 — 3 кг, місткістю 2,2 л, згідно параметрами вага вогнегасного субстрату 2 кг. Корпус заповнюється порошкоподібною речовиною з газом, тиск становить — 1,6 МПа. Індикатор на голівці оснащений стрілочкою, яка дозволяє визначити рівень тиску. Ліквідації горіння сприяють такі вогнегасні можливості — 21 В і діапазон розпилення матеріалу від 2 м.

Компактні вогнегасники експлуатують в побуті не тільки через цінову доступність, але й ефективність та легкість в переміщенні. При комплектуванні машин легкових і вантажних, а також причепів, аграрної техніки, приміщеннях сховищ вони незамінні. Обов’язковою умовою застосування на промислових площинах — вірний підрахунок кількості необхідних вогнегасників відповідно до паспорта об’єкта.

Дані про тривалість застосування товару та маркування заправки вогнегасника докладно описані на етикетці. Придбати вогнегасник ВП-2 можна за вартістю зазначеної в інтернеті. Якісна та швидка доставка в межах України компанія гарантує.

 

Характеристики:

ВиробникУкраїна
Місткість корпусу (л)2,2
Маса вогнегасної речовини (кг)2
Вогнегасна здатність21В/1А
Робочий тиск в корпусі, МПа (кгс / см²)1,6 (16)
Довжина викиду (м), не менше2
Габаритні розміри, мм)
-висота
-діаметр
350
120
Маса (кг)3
Термін служби10 р.

 

Доставка по Україні

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Вогнегасник порошковий ОП-2”