Пожежна арматура

Показано 12 результатів

Пожежна арматура – це цілий список пожежного обладнання (клапани, головки, рукавні розгалуження, пінозмішувачі і ін.) Задача якого здійснити зручність і ефективність пожежогасіння.
Більшу частину пожежної арматури займають головки, які дозволяють з’єднувати напірні рукава з пожежним обладнанням або ж здійснити зв’язок між рукавами. Проте, існує маса інших складових, до якої відносяться такі елементи як рукавні розгалуження, водозбірники, всмоктувальні сітки, гідранти, гідроелеватори і пожежна колонка. Охарактеризуємо основні.
Пожежна колонка – це знімний пристрій, завданням якого є забір води з водопровідних комунікацій. Основне призначення колонки відмикання і замикання гідранта, а також підключення напірних рукавів до неї.
Трьоходове рукавне розгалуження служить для розділення потоків води, а також, для контролю обсягу надходження води. До такого розгалуження можна підключити до трьох пожежних рукавів, що вельми зручно в пожежогасінні. На нашому сайті ви зможете придбати дане пожежне обладнання абсолютно недорого.
Рукавний водозбірник вдає із себе дуже простий пристрій, основним завданням якого є збір двох потоків води з всмоктуючих рукавів і подальша її подача до пожежного обладнання.
Всмоктувальна сітка являє собою фільтр, завдання якого захистити насосне обладнання від різного сміття, особливо якщо вода забирається з будь-яких водойм. Інколи сітка застосовується і в інших цілях, наприклад як утримання води у всмоктуючих рукавах, якщо насосне обладнання працює не постійно.
Гідроелеватор це насос струминного типу, завданням якого є забір води з річок, озер, водойм і передача її по рукавах до пожежного транспорту до 100 метрів. Також його застосовують і для відкачування води як на мілководді, так і пролитої води в будь-яких приміщеннях в процесі пожежогасіння.
На нашому сайті ви знайдете і зможете придбати не тільки ці пристрої пожежної арматури, а й багато інших. На всі запитання ми відповімо кожному нашому клієнту.