Гідроелеватор Г-600

4,190 грн.

Пожежний гідроелеватор Г-600 призначений для забору води з водойм, ставків різного рівня забруднення, а також джерел глибиною від 5 см до 20 м. Можливо використовувати для збору рідини з дрібних джерел. Відстань до пожежної машини має становити не більше 100 м.

Категорія:

Опис

Ця модель оснащена всмоктуючою сіткою плоскої форми. А функціонування агрегату подібно до насосів струменевих різновидів. Тобто забезпечення постійного потоку води рукавами з різної глибини водойм і навіть приміщень, дальністю розташування до 100 м. Крім води ним можна відкачувати і інші рідини, гідросуміші для загашення загорянь.

Г-600 досить примітивний у вжитку. У його складі немає рухомих частин, що значно спрощує роботу. Високий тиск рідини подається насосом за допомогою ежекції суміші. Термін використання його залежить від наявності корозії. Її відсутність забезпечує повноцінну роботу приладу. Компанія Наіс виступає надійним постачальником продукції високої якості, а консультанти магазину забезпечать швидку і ефективну доставку замовленого товару по Києву та Україні. Наш гідроелеватор стане в пригоді не тільки в системі пожежогасіння, а й при використанні в різних будівлях, архітектурних спорудах, роботах по гірській діяльності. Незамінною конструкція є і на збагачувальних комбінатах, фабриках в процесі видалення шламу, також електроенергетичні станції й котельні успішно ним користуються.

Гідроелеватор Г-600 складається з насадки, до якої і підводиться сам потік рідини. Корпуса з коліном, яке безпосередньо на ньому закріплено, в середині самого корпусу рідину з насоса проводить конічний накінечник. А також камера змішувача з дифузором. Вода під високим тиском приблизно 550 л/хв потрапляє в проточний відсік гідроелеватора через 70 мм вхід патрубка, а виходячи через дифузор і 80 мм отвір, створюється перепад тиску на виході в 0,1-0,2 МПа. Робочий тиск становить 8 кгс/см. Саме цей процес змішування потоків і транспортує суміш по кишці.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Робочий тиск, МПа (кгс / см²)0,2-1,0 (2-10)
Продуктивність (л/хв)600
Витрата води при робочому тиску 8 кгс/см² (л/хв)560
Тиск за гідроелеватором (МПа)0,17
Умовний прохід патрубка (мм):
– напірного (вхідного)
вихідного
70
80
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
– ширина
висота
645
250
160
Маса (кг)5,1

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Гідроелеватор Г-600”“