Колонка пожежна

6,500 грн.

Пожежна колонка КП ДСТУ 2801-94 (ГОСТ 7499-95)

Категорія:

Опис

Пожежна колонка – пристрій, що використовується для управління пожежним гідрантом і постачання водою під високим тиском, якщо вона береться з водопроводу по приєднаним до пожежних рукавів  шляхам, а також до арматури.

Купити пожежну колонку важливо тому, що вона є найбільш ефективним «учасником» при пожежогасінні, так як дозволяє погасити займання швидше. Це робить пожежний гідрант необхідним інвентарем для дотримання і підтримки безпеки.

Пожежна колонка КП ДСТУ 2801-94 (ГОСТ 7499-95) призначена для відкривання (закривання) підземних гідрантів і приєднання пожежних рукавів з метою відбору води з водопровідних мереж на пожежні потреби.

Цей вид пожежного обладнання являє собою пристрій, верхній і нижній корпус якого об’єднані і складаються з металу, що становить спільну робочу систему.

У верхній частині влаштовано два вентиля, що регулюють не тільки натиск води, але і її надходження в цілому. Збір води відбувається шляхом обертання ключа, за формою схожого з буквою «Т». Суть роботи цього пристрою полягає в швидкому гасінні пожеж, створенні високого тиску води.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Робочий тиск, МПа (кгс/см²)1,0 (10)
Умовний прохід патрубка (мм)
вхідного
вихідного
125
2х80
Число вихідних патрубків (шт)2
Коефіцієнт гідравлічного опору10
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
– ширина
висота
1080
430
190
Маса (кг)15

Де купити пожежну колонку в Україні

Пожежна колонка, купити яку як і іншу техніку для захисту, можна в магазині пожежного обладнання НАІС, виготовлена з дотриманням усіх норм і правил.

Покупець може бути впевнений у вигоді покупки, оскільки цей магазин, розташований в Києві, продає товари за доступними цінами, що не впливає на високу якість виробів.

Великий асортимент найрізноманітніших товарів для пожежогасіння дозволить вибрати потрібний товар. Детальний опис і подання характеристики зробить процедуру вибору простіше, так що кожен може бути впевнений в правильності вибору свого товару.

При покупці великої кількості обладнання діють оптові ціни, що допоможе ще більше заощадити на покупках.

Магазин надає послуги доставки по Україні.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Колонка пожежна”“