Розгалуження рукавні РТ-70

3,000 грн.

Трьохходове розгалуження становить обов'язкову комплектацію пожежних машин. Воно використовується як розподільник потоку подавання суміші або води, і для регуляції їх кількості по напірним кишкам.

Категорія:

Опис

Придбати цей та інші необхідні пристрої, які відповідають ГОСТу, можна в магазині пожежного обладнання в Києві, але доставка можлива за прийнятними цінами по всій Україні в короткій термін. До показових можливостей РТ-70 відноситься одночасна подача потоку відразу за трьома або меншими кількостями розподільчих рукавів. Завдяки відкриттю або перекриттю вхідних отворів. Обертання маховикового валу цілком можливо здійснювати одною людиною, і цей процес призводить до руху клапанного пристрою.

Розгалуження РТ-70 включає в комплект корпус, патрубки, з’єднувальні головки, вентилі. На корпус накручуються головки з вентилями. У свою чергу вентилі складаються з клапанних пристроїв, вентиля, а також валиків і маховиків. Потрібну кількість клапанів відкривають тільки після приєднання кишок. А рідина або суміш через розгалуження надходить в кишки, а тоді за призначенням.

Тиск в 1,2 МПа стабілізується клапанами. Діаметр середнього клапана становить 70 мм, а обидва бічних однакові за розміром по 50 мм. Маса пристрою близько 5,3 кг, що дозволяє вільно переміщати його одній людині. Ціна на запропоноване високоякісне обладнання, з яким можна ознайомитись та придбати в магазині, або на сайті Наіс. Доставкою займаються консультанти компанії та гарантують якісне переміщення як по Києву, так і по Україні.

Після застосування оснащення в роботі необхідно невідкладно і якісно просушити його, а також законсервувати спеціалізованим мастилом. Транспортування, відповідно до Держстандарту, проводиться в спеціальних контейнерах відповідних розмірів. Особливу увагу слід приділяти підтяжці сальників. Ця маніпуляція виконується виключно без тиску, для чого навіть додатково стравлюють зайве повітря.

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Робочий тиск, МПа (кгс/см²)1,2 (12)
Умовний прохід вхідного патрубка (мм)70
Умовний прохід вихідних патрубків (мм):
– центрального
бічних
70
2х50
Мінімальний хід затворної клапана вихідного патрубка (мм) для умовного проходу:
– 50
70
35
35
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
– ширина
висота
320
390
270
Маса (кг)5,3
Число вихідних патрубків (шт)3
Коефіцієнт гідравлічного опору2,0

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Розгалуження рукавні РТ-70”“