Сітка всмоктувальна СВ-100

1,300 грн.

Сітка всмоктувальна СВ-100 використовується як засіб захисту насоса від потрапляння до нього сторонніх предметів під час роботи. Ще однією важливою функцією можна назвати зменшення тиску потоку рідини, що захищає насос під час моментів короткотривалих завмирань та попереджає його пошкодження.

Категорія:

Опис

Подібні моделі сіток успішно застосовують при експлуатації помп та ручних переносних насосів виключно в прісній воді. Сітка представлена в магазині пожежного обладнання в Києві, але доставка можлива як по місту, так і по Україні. Застосування цього обладнання можливе в декількох кліматичних поясах (від помірного до тропічного), відповідно до ГОСТу 15150-69.

СВ-100 супроводжується паспортом, який підтверджує гарантії якості виробництва та ефективні терміни експлуатації. У ньому обов’язкова наявність технічного опису та докладна інструкція експлуатації обладнання. До технічної комплектації 3х кг сітки входять: корпус, клапан, важіль, сама сітка. Верхня та нижня частини корпусу виконують роль з’єднувача від рукава до сітки. Сам клапан комплектується прокладкою, виконаної з гуми, і чотирма алюмінієвими накладками, склепаними між собою. Лита перемичка нижньої частини корпусу з’єднується з клапаном накладкою з гвинтами. Сам процес зливу води відбувається завдяки відведенню важіля у верхнє положення. За допомогою важіля є можливість відкривати повністю клапан, або його частину, в залежності від необхідності.

Усмоктувальна сітка СВ-100 зберігається обов’язково в чистому стані. Особливо ретельно слід стежити за станом фільтра та очищенням від сторонніх предметів. Такі частини, як важіль, пружина, різьблення сітки та кріплення клапана при необхідності потрібно підтягувати щомісяця. Технічний стан сітки проходить перевірку один раз у рік на наявність зовнішніх пошкоджень та деформації деталей. Сталеві частини сітки обробляють антикорозійним мастилом, натомість, гумові повинні залишатися чистими і сухими. Для нового увімкнення видаляти захисне мастило не потрібно.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)100
Подача насоса (л)20
Коефіцієнт гідравлічного опору1,5
Габаритні розміри (мм), не більше:
– діаметр
висота
185
215
Маса (кг)3,0

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Сітка всмоктувальна СВ-100”“