Сітка всмоктувальна СВ-125

1,500 грн.

Усмоктувальна сітка СВ-125 ДСТУ 2108-92 утримує сторонні предмети, які можуть траплятися в прісній воді під час експлуатації ручного переносного насоса або помпи для відкачування рідини.

Категорія:

Опис

Захищає насос під час коротких зупинок. При роботі, коли рідина або суміш подається з перервами, і необхідно відновлення подачі тиску повторного запуску через деякий час. В цьому процесі клапан знаходиться в закритому положенні і затримує рідину. Повторне включення в роботу може здійснюватися і без включення вакуумної лінії. Осушення рукавів, можливо прискорити при введенні в експлуатацію мотузки (довжиною не менше 10 м), якою відкривається зворотний клапан.

Цінова політика такого обладнання цілком доступна для ефективного та тривалого використання оснащення. З розцінками і гарантійними документами, а також додатковими рекомендаціями можна ознайомитися в магазині пожежного обладнання в Києві, або на сайті Наіс. Доставка ж обладнання можлива не тільки по Києву, а й по Україні в будь-яке зручне місце, наші фахівці допоможуть вам у вирішенні цього питання швидко та ефективно.

Сітка всмоктувальна СВ-125 відрізняється наступними характеристиками: вага самої установки 3,8 кг; 125 мм складає прохід умовний; 40 л / с пропускна здатність при подачі потоку рідини; діаметр сітки становить 205 мм, а висота близько 250 мм. Комплектацію складають: корпус, важіль, зворотний клапан, сполучна головка з кільцем ущільнення, сітка, мотузка. Сама схема експлуатації сітки виглядає наступним чином: рідина по рукаву надходить з джерела, клапан від її тиску відсувається і відкриває воді доступ в насос. При припиненні роботи насоса рідина своїм тиском перекриває клапан, так весь пожежний рукав і насос заповнені водою. Для необхідності спустошення треба відкрити зворотний клапан, потягнувши за мотузку.

СВ-125 зберігається в пожежних автомашинах в сухому відсіку, оброблений антикорозійним мастилом. Однак слід обробляти обережно і виключно сталеві деталі, гумові частини установки досить очистити та висушити. При подальшій експлуатації очищувати покриття не потрібно. Захист спеціальним мастилом розрахований терміном до року, в подальшому виріб потрібно перевірити, різьблення, клапана, важіль підтягнути, а шар мастила відновити.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)125
Подача насоса (л)40
Коефіцієнт гідравлічного опору15
Габаритні розміри (мм), не більше:
– діаметр
висота
205
250
Маса (кг)3,8

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Сітка всмоктувальна СВ-125”“