Водозбірник ВС-125

1,850 грн.

Водозбірник рукавний ВС-125 апаратний пристрій, що входить до складу основного обладнання пожежного автотранспорту. Основне його призначення – збір і переміщення води за допомогою двох пожежних кишок в пожежний насос.

Категорія:

Опис

Подібне обладнання дуже затребуване, тому що забезпечує ефективну роботу гідранта і поставляється по Києву та Україні відповідно до технічних норм експлуатації. Технічні параметри водозбірника, так само як і матеріал виготовлення дозволяє застосовувати його в різному кліматичному поясі, де температурний режим обмежується ± 60 ° C.

ВС-125 є спеціально створеним пристроєм, що об’єднує пару сполучних цапкових головок, через які подається вода під тиском. Потік регулюється шарнірним клапаном і може проходити через всі головки, а при необхідності і тільки через одну. Корпус трійника виконаний виключно їх алюмінію. У повну комплектацію входять ніпеля і напівгайки. Магазин пожежного обладнання поставляє по Києву та Україні високоякісне обладнання з наступними показниками: патрубок виходу з 12,5 см діаметром перетину, 2 патрубка входу з діаметрами перетину по 8 см, оптимальний робочий тиск становить 1 МПа.

Важливою нормою вважається чистота водозбірника, а також його збереження в спеціальному контейнері. Так довжина самого пристрою становить 29 см, а його ширина близько 26 см. Під час переміщення ВС-125 слід враховувати його масу (до 3600 г), оберігаючи від ушкоджень корпус і гумові деталі, щоб уникнути тріщин.

Водозбірник 125 приєднується до одним з патрубків, а саме до вихідних до патрубку насоса пожежного авто. Коли працює один напірний рукав, відкривається тільки половина клапана, за допомогою водного напору, пропускаючи його в середину. Інша половина клапана в цей час перекриває вхід рідині в інший патрубок. У тих випадках, коли необхідно користуватися обома рукавами напірної дії, водний потік повністю відкриває клапан. Весь водозбірник за ДСТУ повинен бути оброблений антикорозійними засобами, окрім прорезинених частин. Саме такої якості та ефективності роботи ВС-125 можна придбати в магазині Наіс в Києві, він в наявності та за доступними цінами від виробника.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Робочий тиск перед стволом, МПа (кгс / см²)1,0 (10)
Умовний прохід вихідного патрубка (мм)125
Умовний прохід двох вихідних патрубків (мм)80
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
ширина
290
260
Маса (кг)3,6

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Водозбірник ВС-125”“