Гідранти пожежні

Відображаються усі з 2 результатів

Гідранти пожежні відносяться до необхідного комплекту обладнання для гасіння осередків загорянь. Основним завданням їх можна назвати забір води з водопровідних комунікаційних мереж. Оснащення такого типу, а також підставки до нього необхідних розмірів, доставить в короткий термін та на вигідних умовах компанія «НАІС» в зручний район міста Києва, або в будь-який регіон України. Цінова політика вас приємно здивує.

Гідранти в зборі або часткову комплектацію, як і додаткову також можна подивитися в інтернеті на сайті магазину, а проконсультуватися з фахівцем зручним способом. Необхідно пам’ятати, що відповідна підставка важлива при встановлювальних та ремонтних роботах. Вона використовується в основному для зручності під час використання колонки.

Різновиди пожежних гідрантів

Гідрант пожежний підключається до водопровідних комунікацій двома способами,а ціна на повний комплект супутніх товарів прийнятна. Наш магазин може запропонувати оснащення й детальну інформацію з наступних різновидів:

  • підземні пожежні гідранти та комплектуючі;
  • надземні гідранти й весь спектр супутніх товарів.

Відмінною особливістю підземних гідрантів можна назвати спосіб їх монтажу – в колодязях з відкидним люком, який використовується в ролі додаткового захисту для самого оснащення. Надземні ж встановлюються в стаціонарному вигляді колонки на вулицях міста, в сільській місцевості, а також на стінах будівель, офісів, тощо. Тут їх використовують не тільки для пожежогасіння, а й в побутових цілях. Слід враховувати, що безпечним робочим становищем вважається вертикальне.

Пожежні гідранти, встановлені на фланцях трійників водопровідних комунікацій, регулюють потік подачі води в пожежних рукавах. Гідрант складається з двох частини, поєднаний гумовим кільцем, що виконує функцію ущільнювача. Клапан краплеподібної конфігурації з фіксаторами у верхній частці. Фіксатори вільно рухаються по поздовжніх пазах. У тій же частці клапана в нарізну втулку одним кінцем угвинчений шпиндель. Він пропущений через отвір хрестовини стояка.

Інша частина шпинделя закінчується муфтою з квадратним кінцем штанги. Саме ця штанга використовується для обертання торцевим ключем гідранта, що використовують в режимі перемикача положення відкрито і закрито. Клапан запобігає потраплянню води в колодязь гідранта. А при залишковому явищі наявності залишкової води після завершення роботи, її обов’язково потрібно видалити примусово. Для запобігання попадання в корпус встановлений зворотний клапан на зливний трубі.

Вибір потрібного гідранта

Купити пожежний гідрант в Україні можна в ПП «Наіс» з наступними характеристиками:

  • Висота в залежності від вимог до обладнання 0,5 – 3,5 м. Крок становить 0,25 м й регулюється глибиною проходження комунікацій
  • Маса в середньому 83,5 кг (з розрахунку на висоту 750 мм). Збільшення і зменшення ваги гідранта безпосередньо залежить від його висоти.
  • Робочий тиск води 36 л/с з урахуванням швидкості подачі 3 м/сек
  • Матеріал виготовлення гідранта – сталь
  • Термін служби тривалістю від 18 років

Вартість пожежного гідранта з необхідними характеристиками та гарантіями практично відповідає цінам виробника. Співробітники компанії ПП «Наїс» кваліфіковано нададуть всі необхідні консультаційні послуги з вибору гідрантів, їх розмірів, характеристик й номенклатури продукції.

Пожежний гідрант укомплектований муфтовими головками і необхідними додатковими деталями можна купити в Києві, або скористуватись порталом постачальника. За необхідності, забезпечуємо й відповідними табличками з умовними позначеннями. Гарантії виробника по ГОСТу забезпечує постачальник. А консультанти компанії допоможуть з послугою поставки продукції по Україні та Києву.