Головка муфтова ГМН-70

80 грн.

Головка муфтова ГМ-70 міцно поєднує рукав з пожежним обладнанням. Вона герметично працює як з рукавами напірного типу, так і всмоктуючого.

Категорія:

Опис

Конструктивними характеристиками головок є:

  • довжина головки – 56 мм;
  • ширина головки – 142 мм;
  • маса головки – 0,29 кг;
  • діаметр проходу умовного – 70 мм;
  • експлуатаційний тиск витримує 1,6 МПа.

Герметичність з’єднання обумовлюється чітким збігом діаметрів рукава та муфтової головки. Точно підібрати або отримати відповіді на всі питання, що цікавлять можна у консультантів магазину в Києві. Доставку так само робимо по всіх регіонах України за доступною вартості.

ГМ-70 успішно застосовується в системі пожежного обладнання та водопроводу завдяки своїм конструктивним особливостям технічного вигляду. Головка являє собою втулку, на внутрішню різьбу якої швидко нагвинчують патрубок обладнання. всі маніпуляції проводяться без застосування додаткових інструментів. Гумове кільце виконує роль ущільнювача та вставляється в торцеву частину втулки. Під час виготовлення головки всі деталі перевіряються, що дає можливість постачальнику гарантувати герметичність та міцність виробу. Також робоча конструкція “головка – патрубок” потовщується при приєднанні, що допомагає утримувати тиск суміші на рівні. При закручуванні муфти на оснащення іклоподібні затискачі ковзають, потрапляючи в спіральні виступи іншої головки.

Головки муфтові ГМ-70 мають обиратися згідно з діаметром патрубка. За рахунок цього притираються кільця та підвищується герметичність. Фахівці компанії пропонують придбати в наявності на складі магазину в Києві головки по демократичній вартості, а при необхідності відправити зручним способом в інші регіони України. На відлитих алюмінієвих поверхнях головки дозволяється наявність можливих раковин, що не перевищують 2 мм. Важливо уважно оглядати спіральні виступи та іклоподібні затискачі. Дефекти на їх поверхнях не допускається.

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)70
Робочий тиск, МПа (кгс/см2)1,6 (16)
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
ширина
56
142
Маса (кг)0,29

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Головка муфтова ГМН-70”“