Головка муфтова ГМН-80

105 грн.

Головка муфтова ГМ-80 ефективно використовується в пожежному обладнанні, герметично поєднуючи його з рукавами. Герметичність головок перевіряється прямо під час виготовлення, тому постачальник гарантує якість виготовлення деталей та з'єднання.

Категорія:

Опис

Муфтові головки розділяються по функціональності вживання: • всмоктуючи, приєднуються до всмоктуючих пожежних шлангів; • напірні муфтові головки, застосовуються з рукавами напірного типу. Консультанти компанії допоможуть правильно визначити який тип головки необхідний. Придбання головки можливо в магазині в Києві, а також доступна послуга доставки по регіонах України за доцільною вартістю.

Головка з’єднувальна муфтова ГМ-80 витримує експлуатаційний тиск 1,6 МПа при 80 мм умовному проході. Маса головки складає всього 0,35 кг, при обсязі в 142 мм і загальній довжині в 60 мм. Основними складовими конструкції є:

  • втулка, оснащена внутрішнім різьбленням для точного накручування на патрубок;
  • гумове кільце ущільнювача, вставляється до торцю втулки;
  • два іклоподібні затискачі, шириною 1-1,5 мм;
  • два виступи спіральних, для підвищення ущільнення.

Для з’єднання двох головок слід провернути їх. Так іклоподібні затискачі, ковзаючи по спіральним заглибинах, щільно притискають головки. Гумові кільця міцно притираються, збільшуючи щільність з’єднання.

ГМ-80 досить прості у використанні та не вимагають застосування додаткових інструментів. Консультанти компанії ретельно перевіряють головки на відсутність дефектів та вибоїн, саме це і гарантує якісну роботу придбаних у нас деталей. Подібне обладнання за прийнятною вартістю представлено в магазині Києва, а також використовується послуга інтернет – замовлення з швидкою доставкою по Україні.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)80
Робочий тиск, МПа (кгс / см2)1,6 (16)
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
– ширина
60
142
Маса (кг)0,35

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Головка муфтова ГМН-80”“