Головка рукавна ГРН-50

75 грн.

Головка рукавна ГР-50 з’єднувального типу відноситься до протипожежної арматури, а саме – запірної. Цей тип виробів забезпечує надійність та безпеку роботи протипожежного обладнання.

Категорія:

Опис

Вони дозволяють забезпечити швидке й герметичне приєднання пожежних рукавів напірного типу з необхідним обладнанням. Можливі також комбіновані з’єднання з підключенням до водопроводу та навіть різні комбінації між собою. Головки виробляються як з алюмінієвих сплавів, так і пластикових поєднань високої якості з алюмінієвими сплавами. Такі з’єднувальні головки пожежних рукавів в наявності можна подивитися та придбати за доступною ціною в спеціалізованому магазині в місті Києві. Консультанти оброблять замовлення та забезпечать швидку і якісну доставку в будь-який регіон України, ціна ж замовлення залишається незмінною.

Головка з’єднувальна рукавна ГР-50 володіє наступними технічними характеристиками:

  • Діаметр проходу умовного – 50 мм;
  • Тиск робочий, стабільний – 1,6 МПа;
  • Вага головки близько 0,29 кг;
  • Ширина головки – 100 мм;
  • Довжина головки – 92 мм;
  • Ширина ікла – 1, -1,5 мм

Корпус самої головки представляє збір з двох деталей: обойми та втулки. Несуча втулки оснащена спеціальною канавкою для ущільнювального кільця на кромці. Саме кільце гумове дозволяє забезпечувати герметичність прилягання. Обойма ж надівається на втулку вільно. Щільність поєднання забезпечують іклоподібні виступи в парі з похилими майданчиками. Вони герметично замикаються з іншого головкою за спеціальними борозенками.

ГР-50 доступна у вільному продажі за демократичною ціною. Однак для безпечної роботи з деталями, необхідно перевіряти сертифікати якості, якими гарантовано забезпечує головки виробник. Тож жорсткість та крихкість гумового ущільнювача говорить про його занадто довге зберігання на складах. Фахівці ж наполягають на зовнішньому огляді поверхонь голівок. Дефектів й мікротріщин не повинно бути на зовнішній стороні. Але допускаються раковини, які становлять не більше 10% від товщини стінок деталі.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)50
Робочий тиск, МПа (кгс / см2)1,6 (16)
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
– ширина
92
100
Маса (кг)0,29

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Головка рукавна ГРН-50”“