Головка цапкова ГЦН-50

85 грн.

Головка цапкова ГЦ-50 ефективно та швидко використовується у вигляді сполучного інструменту рукавів напірного типу, як з необхідним обладнанням, так і між собою.

Категорія:

Опис

У зв’язку з приєднанням, що вимагає герметичності та міцності, головка виробляється зі сплаву алюмінію. Основними характеристиками можна назвати:

  • Тиск робочий – 1,6 МПа;
  • Вага головки – 0,45 кг;
  • Діаметр проходу – 80 мм;
  • Довжина головки – 68 мм;
  • Ширина власне головки – 142 мм;
  • Ширина ікла 1 – 1,5 мм

Придбати дану модель головки можна за демократичною ціною в Києві, а також замовити на сайті. Консультанти магазину здійснять доставку в стислі терміни в будь-який регіон України.

Пожежні головки цапкові ГЦ-50 забезпечені зовнішнім різьбленням для використання з рукавами напірного типу. Є й спеціальні головки, що працюють з рукавами всмоктуючого типу, ці оснащені внутрішнім різьбленням. Ще одними з конструктивних особливостей цапкової головки можна назвати ущільнююче гумове кільце, розташоване на торцевій крайці. При покупці слід уважно оглянути дані ущільнювальні застосування, воно повинно бути жорстким та пружним, але не пересохлим від довгого зберігання на складах. Завод-виробник в свою чергу перевіряє деталі на герметичність, щільність, якість з’єднання та дає гарантії, які відповідають ГОСТам. Консультанти магазину в Києві обов’язково перевіряють головки, ретельно оглядаючи гумки, різьблення і зовнішню поверхню. Перед відправкою в регіони України огляд також проводиться.

ГЦ-50 обладнана двома іклами, призначеними для більш щільного запору місць стикування головки і рукава. Вони по спіральним виступам накручуються на іншу головку, що дозволяє поліпшити характеристики герметичності. Всі маніпуляції проводяться вручну, без необхідності застосовувати інструменти.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)80
Робочий тиск, МПа (кгс / см2)1,6 (16)
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
– ширина
68
142
Маса (кг)0,45

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Головка цапкова ГЦН-50”“