Головка цапкова ГЦН-80

115 грн.

Головка цапкова ГЦ-80 є герметичною конструкцією, оснащує протипожежну запірну арматурну систему. Вона міцно та швидко поєднує рукава пожежні між собою або з іншим використовуваним обладнанням.

Категорія:

Опис

До переліку технічних пристосувань головки входять:

  • зовнішня / внутрішня різьба, що застосовується з рукавами різних типів (напірних / всмоктуючих); • затискні ікла – 2;
  • виступи спіральні – 2;
  • торцева втулка;
  • кільце ущільнювальне гумове – 1.

Комплект доповнений сертифікатом якості заводу – виробника. Постачальник контролює стан гумового ущільнювача (прокладка не повинна бути пересохлою, або кришитися). Весь набір можна придбати в магазині міста Києва або замовити доставку в будь-який регіон України, ціна залишається незмінна.

Пожежна головка ГЦ-80 стабільно витримує робочий напірний тиск в 1,6 МПа при діаметрі умовного проходу 80 мм. Робота з головками не потребує застосування додаткових інструментів, так як вага деталі близько 0,45 кг, довжина – 68 мм, а ширина головки відповідно 142 мм. Цей різновид пожежних головок відливається з алюмінієвих сплавів.

Необхідність забезпечення високої міцності та герметичності досягається якістю деталей. Ікла повинні бути притупленими, що забезпечить краще ковзання. Для роботи головку накручують на необхідне обладнання, при цьому затискаючи пристрої, у вигляді іклів, ковзають по виступах, у вигляді спіралі, затягуючи різьблення. Це допомагає голівкам щільно стискати гумки один до одного, створюючи підвищене ущільнення. Підвищення товщини конструкції забезпечує безпеку з’єднання. Ціну на виріб необхідно уточнювати в спеціалізованому магазині Києва, або на сайті постачальника, можлива швидка доставка по Україні.

Головки цапкові ГЦ-80 призначені забезпечити якісну роботу з’єднувального характеру. Консультанти рекомендують перевіряти зовнішні поверхні на предмет відсутності дефектів та вад. Однак існують допустимі відхилення:

  • притупленість країв та кутів;
  • загальний розмір раковин не може перевищити 2 мм;
  • глибина раковини не більше 10% щодо товщини стінки головки.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)80
Робочий тиск, МПа (кгс / см2)1,6 (16)
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
– ширина
68
142
Маса (кг)0,45

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Головка цапкова ГЦН-80”“