Головка заглушка ГЗН-80

115 грн.

Головка заглушка ГЗ-80 входить до комплектації пожежного оснащення. Основною її функцією вважається швидка герметизація каналів, які подають суміш. Різновидом таких каналів може бути пожежний рукав.

Категорія:

Опис

Заглушка успішно застосовується в декількох типах рукавів: • нагнітальному – у вигляді блокуючого механізму; • всмоктуючому – як сполучна конструкція. Умовний прохід заглушки повинен збігатися з діаметром патрубка, це підвищує міцність конструкції та забезпечує постійний тиск в рукаві. Також важливим є матеріал з якого виготовлена головка. Подібна модель представлена в алюмінієвому виконанні, її можна подивитися та придбати в магазині міста Києва, хоча послуга інтернет – замовлення також актуальна.

Головки заглушки ГЗ-80 мають деякі технічні особливості. Втулка, обойма і кільце – основні елементи головки. Основу герметичності їм надає кільце ущільнювача, виготовлене з гуми. Воно розташоване на торці втулки. Втулка закривається кришкою для використання у вигляді заглушки рукава. А ось як перехідник використовують її іклоподібні запірні елементи, розташовані на обоймі. При необхідності наростити кишку досить просто з’єднати обидві головки, провернувши їх так, щоби іклоподібні затискачі заглушки увійшли до спиралеподібніх виступів іншої головки. За рахунок такого потовщення збільшується якісна площа ущільнювачами та міцність з’єднання. Постачальник гарантує якість матеріалів, від яких залежить збільшення герметичних властивостей заглушки. Консультанти дадуть відповідь на всі додаткові питання, а також допоможуть з послугою доставки в будь-який район Києва та за його межами.

ГЗ-80 забезпечує міцне з’єднання з іншими головками за умови, що прохід буде 80 мм. В цьому випадку гарантується витримка робочого тиску 1,6 МПа. Інші характеристики заглушки:

  • Вага конструкції – 0,62 кг;
  • Довжина головки – 90 мм;
  • Ширина заглушки – 128 мм;
  • Величина іклоподібних затискачів – 1 – 1,5 мм.

Консультанти рекомендують оглядати товар на предмет тріщин або інших можливих дефектів. Продукція, яка надається нашими постачальниками, володіє необхідними гарантіями якості. Однак особливо ретельно необхідно оглядати іклоподібні затискачі та спіральні виїмки, саме вони забезпечують міцність з’єднання. На інших площинах дозволяються раковини не більше 2 мм.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)80
Робочий тиск, МПа (кгс/см2)1,6 (16)
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
ширина
90
128
Маса (кг)0,62

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Головка заглушка ГЗН-80”“