Клапан пожежний кутовий ДУ-50

285 грн.

Клапан пожежного крана використовується як у внутрішній системі протипожежного водопроводу складських, офісних, складських приміщень, так і в житлових будинках, магазинах, установах. Пожежні клапани відносяться до структури пожежної арматури.

Опис

Тиск робочий клапан витримує 1,6 МПа і діляться на два типи:

  • в чавунного виконання;
  • відлитий з латуні.

Класифікація клапанів розрізняє їх по різновиду кріплення різьблення до трубопроводу: зовнішня і внутрішня. Сама конструкція клапана різноманітна. Для зручності підключення, дає можливість встановлювати та використовувати його в необхідному положенні, виняток становить вниз маховиком. Такі клапани знаходяться в наявності у магазині міста Києва, де його можна придбати в роздріб за подібною ціною. Додаткову консультацію або замовлення можна отримати на сайті постачальника.

Пожежний клапан забезпечує герметичне з’єднання через запірну арматуру пожежних рукавів або іншого, необхідного обладнання, до водопровідної системи (гідранта). Такими клапанами комплектуються пожежні крани. Клапани бувають прямоточні та кутові. Кутові клапани пропонуються двох видів 900 та 1250. Весь спектр асортименту представлений на сайті постачальника з можливістю доставки в потрібну точку. Умовний прохід клапана необхідний для використання знаходиться в діапазоні від 40 до 65 мм. Робочий температурний режим, що дозволяє ефективно використовувати клапан до +500. Конструкція кранів спеціально створена для забезпечення герметичного з’єднання, вона надійно накручується на муфти як цапкові, так і напірні.

Клапан пожежний маркований пропонуємо придбати за вигідною ціною в магазині міста Києва, також забезпечимо швидку доставку в будь-який регіон. Фахівці магазину допоможуть вибрати необхідний клапан згідно з вимогами по його застосуванню. Складовими клапана є: корпус головки, маховик з втулкою, шток з різьбою, сальник, клапан з прокладкою та ізоляція.  Відмінними характеристиками крана можна назвати:

  • міцність та надійність з’єднання;
  • матеріал, з якого виготовляється корпус клапана, ефективно протистоїть волозі;
  • герметичність при роботі під тиском;
  • тривала експлуатація;
  • здатність стабільно забезпечувати роботу при високому тиску.

Маркування виробів відповідає вимогам (літери, цифри і символи).

Пожежні клапана – це важлива деталь в оперативності роботи, швидкість подачі та використання рідини, загасіння осередків займання. Конструкція вентиля зручна та проста у використанні, передбачає наявність муфти та зовнішньої різьби для головки, розташовані на протилежних сторонах. При покупці клапана слід звернути увагу на прокладки та ізоляцію, які й відповідають за герметичність з’єднання. Рекомендована частота перевірки клапана не менше 2 разів на протязі року. Компанія «НАІС» пропонує перевірене робоче обладнання, широкий вибір товару, прийнятні умови замовлення та доставки по Києву і в регіони.

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Умовний прохід (мм)50
Робочий тиск, МПа (кгс / см²)1,6 (16)
Конструктивне виконаннякут 120*
Маса (кг)1,6

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Клапан пожежний кутовий ДУ-50”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *