Вентилі пожежні

Показано один результат

Нормативи пожежної безпеки в Україні, встановлюють загальні правила з пожежної безпеки. Виходячи з вимог будівельних норм, кожне підприємство повинно мати доступ до мережі водопостачання для проведення пожежогасіння. Результативність ліквідації вогню залежить від наявності якісного протипожежного обладнання, що складається з рукавів, гідранта, запірної арматури та інших комплектуючих пристосувань.

Вентилі пожежні – необхідний елемент пожежного обладнання

Вентилі пожежні відносяться до запірної арматури і є надійною частиною системи протипожежної безпеки. Вони входять в комплект пожежного крана і служать для підключення пожежних рукавів до водопроводу. Встановлюються у внутрішній системі пожежогасіння для пропускання води, або газу. Основні приписи до роботи – герметичність з’єднання, тиск вогнегасної речовини не менше 1 МПА, температура до + 50 ° С, номінальний прохід в діапазоні 40-65 мм. Від якості їх виготовлення і коректної роботи залежить оперативна доставка вогнегасної речовини в зону загоряння. Конструкція пожежних вентилів ідентична зі звичайними аналогами – один кінець виконаний у вигляді муфти, а інший має зовнішню різьбу для муфтової головки. Різниця полягає лише в діаметрі і матеріалі, який застосовують для виробництва. Основні конструктивні елементи:

 • корпус головки;
 • маховик;
 • втулка;
 • шток з різьбою;
 • набивка сальника;
 • клапан з прокладкою;
 • ізоляція.

За типом монтажу вентиль пожежний купити можна як канальний, так і стіновий. Цей товар умовно класифікується і за іншими ознаками:

 1. зовнішня будова корпусу – прямоточні, прохідні, кутові;
 2. матеріал виконання – чавун, латунь;
 3. функціональні можливості – спеціальні, запірно-регулюючі, запірні;
 4. тип з’єднання – муфта / Цапка, муфта / муфта;
 5. внутрішній діаметр – 50 мм, 65мм.

Маркування технічних характеристик відображається літерними, цифровими, символьними позначеннями, кольором фарбування корпусу.

Компанія «НАІС» – надійний постачальник пожежних вентилів

Кожен представлений в нашому магазині пожежний вентиль, ціна якого актуальна заводським постачання, відповідає правилам нормативних вимог. Всі запропоновані види пожежних вентилів об’єднують загальні властивості – якість і стійка робота в будь-яких умовах. Такі пристрої будуть служити довго і легко дозволять питання про місце підключення пожежного рукава в разі загоряння.