Драбина-палка ЛП

3,000 грн.

Драбина палка ДП одне з найбільш функціональних обладнань пожежних частин. У складеному стані досягає довжини 3415мм, а ширини 60 мм, її висота 50мм.

Категорія:

Опис

Легка конструкція драбини вагою в 9,7 кг, виконана з алюмінію, в складеному стані також використовується для пробивання дверних фільонок та дерев’яних перегородок. Зручна для використання в разі гасіння загорянь перших поверхів будівель, відстань між ступенями 355мм. Можливість навантаження на одне коліно сходів обмежується однією людиною.

Драбина палка пожежна оснащена металевими сходами на шарнірному з’єднанні, що дозволяє в екстрених ситуаціях зміщувати напрямні тятива, які ховаються у сходинки, ширина їх становить 50мм. Драбина палиця є незмінним засобом оснащення пожежних частин, завдяки її зручності та можливості самостійно виконувати завдання. Вартість драбини визначається постачальником, а запропонований товар постійно присутній в магазинах України. Додаткові дані про реалізацію та постачання до місця призначення у спеціалістів компанії.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Габаритні розміри, (мм)
– довжина в складеному стані
– ширина в складеному стані
– висота в складеному стані
– довжина в робочому положенні
ширина
– висота
3415
60
50
3120
316
50
Відстань між ступенями (мм)355
Маса (кг)9,7

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Драбина-палка ЛП”“