Висувна пожежна драбина

16,000 грн.

Висувна трьохколінна пожежна драбина застосовується особистим штатним складом для підняття пожежних, спеціального обладнання до другого і третього поверхів будівель, а також  для забезпечення евакуації людей і домашніх вихованців.

Немає в наявності

Категорія:

Опис

Легка металева конструкція драбини вагою в 45 кг виконана з алюмінію, зручна для користування в разі усунення загорянь на дахах і горищах приміщень. Також габаритні розміри трьохколінної висувної драбини ефективні для навчальних занять і тренувань зовні і всередині будівель. Так її довжина в зібраному вигляді 4380мм, а висота 202мм, що дозволяє її ручне перенесення, зусилля висування канату становить 36 кгс.

Стандартна драбина складається з трьох колін, довжина в робочому стані 10700мм, а ширина 480мм. Рахунок починається зверху, відстань між сходинками складає 350мм.

Драбина пожежна трьохколінна є обов’язковим засобом оснащення пожежних частин. Вартість її  визначається постачальником і запропонований товар постійно присутній в магазинах України. Додаткові відомості про реалізацію і постачання до місця призначення у спеціалістів компанії.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїна
Габаритні розміри, мм)
– довжина в складеному стані
– висота в складеному стані
– довжина в робочому положенні
ширина

4380
202
10700
480
Відстань між ступенями (мм)350
Зусилля на канаті при висуванні (кгс)36
Маса (кг)48,5

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Висувна пожежна драбина”“