мотопомпи пожежні

На нашому сайті представлений розділ пожежна мотопомпа, в якому можна купити необхідну модель помпи, при чому за конкурентною ціною.
Найсерйозніше загоряння, мотопомпа пожежна, допомагає згасити в лічені хвилини. Консультанти магазину, розташованого в Києві, запропонують оснащення, яке підійде для виконання поставлених завдань в будь-якому регіоні України.

Класифікація

Двигун (бензиновий або дизельний), відноситься до головного вузла пожежної мотопомпи високого тиску. Потужний, надійний двигун забезпечує роботу пристрою, що качає воду в шланги або труби для подачі. Інтернет значно спрощує процедуру вибору обладнання, для цього необхідно ознайомитися з основними характеристиками:

  • Потужність двигуна. Бензинові агрегати, потужність яких перевищує 10 к.с. Силові установки даним типом потужності хороші тим, що вони невибагливі, але відрізняються надійністю і економічністю;
  • Висота подачі води. Вона залежить від тиску, який формується насосом. Вирішувати, яку пожежну помпу для води купити, належить клієнту. Пропонуються для продажу – подають воду, на висоту від п’ятдесяти до дев’яноста метрів;
  • Продуктивність – вагомий показник. Помпа повинна видавати від 300 до понад 750 л / хв. Цього буде достатньо для гасіння дуже сильної пожежі.

У магазині компанії «НАІС» придбати пожежне обладнання можна за найдоступнішою ціною, отримавши консультацію про конструктивні особливості товару. Пристрій буде практичним, коли воно оснащено універсальним забором води. В цьому випадку помпа буде працювати не тільки з чистою водою, підвезені пожежними цистернами. Спеціальна система дасть можливість робити забір води з будь-якого водоймища, великі тверді частинки цьому не будуть перешкодою. В описі обладнання вказується максимальний розмір таких домішок, які будуть затримуватися спеціальним фільтром.

Є ще одна особливість – кількість стволів, які можна підключити до помпи.

Багатофункціональність

Основним призначенням даного виду обладнання, є боротьба з пожежами. Великий плюс такої техніки в тому, що використовувати її можна абсолютно незалежно. Головне, розмітити поблизу від водойми, пожежного гідранта або будь-якого резервуара з водою. Купити пожежну мотопомпу за низькою ціною може як фізична, так і юридична особа, щоб використовувати для виконання різних завдань:

  1. проводити гасіння пожежі в лісі, на полях, при загорянні торфу;
  2. організувати безпечну роботу пожежонебезпечних об’єктів;
  3. виконати оснащення транспортних засобів, для оперативного погашення загоряння;
  4. організація аварійної подачі води, в момент непередбаченого відключення;
  5. помпа може бути використана для відкачування води при стихійних лихах, аваріях, на виробництві.

Пожежна мотопомпа, крім свого основного призначення, застосовується для різних господарських цілей: поливу земельної ділянки, наповнення резервуарів водою і так далі.

Магазин пропонує великий вибір сертифікованих якісних мотопомп пожежних, різної висоти подачі і продуктивності. Оптимальний варіант, за доступною ціною, можна підібрати в будь-який час. Здійснюється контроль за своєчасною доставкою товару по всій Україні.