Насоси пожежні

Показано один результат

Пожежно-технічне оснащення різноманітне, але насоси визнані найскладнішим і важливим його видом. Це обладнання призначене, в першу чергу, для подачі води і спеціальних засобів гасіння вогню, до місць загоряння. Компанія «НАІС» пропонує пожежний насос купити на найадекватніших умовах від перевірених постачальників. Вартість такого пристрою відрізняється від промислового – до технічних параметрів обладнання для пожежогасіння пред’являються більш суворі вимоги.

Класифікація

Компанія «НАІС» на своєму порталі представляє покупцям насосні агрегати для подачі води або хімічних водних розчинів, які відповідають категоріям:

  1. 2-5 МПа – тиск високий;
  2. До 2 МПа – тиск низький;
  3. Також у всіх є можливість купити пожежний насос комбінований.

Практичне використання

Фахівці магазину розкажуть все переваги кожного виду товару. Це і є ті позитивні властивості, за які насоси в Україні високо цінуються пожежними організаціями. По-перше – продуктивність найвищого рівня, по-друге – великий напір, що дозволяє швидко наповнити ємність. Крім того, це ще й можливість застосування найпотужніших лафетних стволів. Високий показник ККД дає економію палива (близько двох літрів за годину роботи) і раціональне використання піноутворювача.

Замовлення насоса

Потенціал інтернет-магазину дозволяє пожежні насоси купити з доставкою в будь-який регіон країни. Послуга доставки виконується в найоптимальніші терміни. В каталог включено обладнання основних видів і моделей. Продаж агрегатів високого тиску можлива за індивідуальним замовленням. Відправка товару проводиться без затримок.

Що визначає вартість

Безсумнівно, ціна насоса пожежного залежить від виробника, надійності, особливостей конструкції і його потужності. Вартість швидко окупається користю виконуваної роботи насосних станцій, яку приносить підприємствам, приватним особам це унікальне і необхідне обладнання.

Для забору та подачі води до місця вогнища пожежі, спеціальні машини обов’язково оснащуються пожежними насосами, купити які можна в компанії «НАІС». Тут є в наявності за доступною ціною агрегати всіх типів, які використовуються пожежниками організаціями:

  • насоси відцентрові. Вони призначені для виконання основної роботи по постачанню води або розчину із забезпеченням необхідного тиску. Проста і надійна конструкція, не вимагає складного техобслуговування, дозволяє виконувати дрібний ремонт в самих екстремальних умовах;
  • вакуумний вид обладнання. Працює за умови наявності відцентрового насоса – для заповнення його водою в пусковий момент;
  • пристрій газоструйних вакуумне. Його застосування необхідно, оскільки дає можливість розрядити повітря, щоб заповнити водою основний апарат;
  • насос струменевий. Це генератори піни, гідроелеватори і стовбури повітряно-пінні. Вони прості, але можуть забезпечити використання пінних складів, порошкових засобів і рідин.

Будь-моторний насос замовити і купити в Києві можна в роздріб або оптової партією. «НАІС» пропонує вигідні ціни, широкий асортимент і професійні консультації по вибору обладнання.