Вогнегасник порошковий ОП-50

Вогнегасник порошковий ОП-50 мобільний застосовують як засіб первинного пожежогасіння. Застосовується до наступних станів речовин: твердих – А класу, рідких – В класу, газоутворення займистих субстанцій і газів – С класу, також електроустановок – класу Е.

Опис

Для електроапаратури та електроприладів вольтажність яких не перевищує 1000 В. ОП-50 вогнегасник не практикують для ліквідації осередків загорянь лужного характеру.

Параметри пересувного вогнегасника: 450 мм висотою; 1170 мм діаметром; відстань струменю розпилення суміші від 9 м і далі; маса 70 кг; місткість 50 л; вага суміші, яка розпилюється становить 45 кг. Наповнення складається з порошкоподібного речовини з газом. Тиск в корпусі складає -1,3 МПа, що дає здатність до гасіння пожежі 233 В.

Вогнегасник порошковий ОП-50 застосовують для пожежогасіння в побутовому і виробничому комплексах. Внаслідок комплектації його візком, зручність і міць широко застосовують в ліквідації згарищ та осередків займань на автотранспорті, автозаправках, виробничих і громадських будівлях. Необхідна маркування про дату, термін заряду і дії товару поміщена на ярлик. Вогнегасник порошковий ОП-50 є у торгових осередках України або в інтернеті, вартість необхідно з’ясовувати додатково. Оперативність доставки забезпечимо.

Характеристики:

ВиробникУкраїна
Місткість корпусу (л)50
Маса вогнегасної речовини (кг)45
Вогнегасна здатність233В/10А
Робочий тиск в корпусі, МПа (кгс / см²)1,3 (13)
Довжина викиду (м), не менше9
Габаритні розміри, мм)
-висота
-ширина
-довжина
450
1170
480
Маса (кг)70
Термін служби10 р.

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вогнегасник порошковий ОП-50”“