Вогнегасники

В цьому розділі нашого магазину ми пропонуємо вогнегасники з доведеною ефективністю застосування при гасінні пожеж горючих матеріалів, газоподібних речовин і електричних установок.

Основним засобом для досягнення пожежної безпеки приміщень та транспортних засобів є вогнегасник. Він дозволяє вчасно загасити вогонь, тим самим не дозволити завдати шкоди майну і здоров’ю людини. Для того щоб, в разі виникнення небезпеки, використання вогнегасника було ефективним, потрібно правильно підібрати потрібний з урахуванням місця і умов застосування.

Залежно від того, який тип активної речовини присутній в пристрої, вони класифікуються на:

Порошкові – використовуються для швидкого і надійного гасіння загорянь будь-якого типу і площі поширення. Такі варыанти застосовують для зупинки горіння легкозапальних речовин, електричних приладів і установок. Пристрої такого типу можуть мати різний обсяг корпусу і масу діючої речовини, яка міститься в ньому. Також змінюється інтенсивність виходу робочої речовини і довжина отриманого струменя. Всі вогнегасники цього типу, в свою чергу в залежності від способу подачі речовини підрозділяються на: закачні і газогенераторні. Порошок з приладів першого типу подається під дією сили закачаного всередину корпусу газу. З цією метою використовується азот, повітря або вуглекислий газ. Газогенераторні пристрої після активації використовують газ для додання порошку необхідних властивостей.

Вуглекислотні – дозволяють ефективно впоратися із горінням горючих матеріалів, газу та різного електричного обладнання, яке знаходиться під високою напругою досягає 10000В. При цьому активна вогнегасна речовина двоокис вуглецю не здатна вступати в реакції з поверхнями об’єктів, на які вона наноситься.