Вогнегасник порошковий ОП-3

325 грн.

Вогнегасник ОП-3 застосовують для якісного усунення багатьох видів загорянь: твердих речовин (клас-А), розріджених (клас-В), газогорючих матеріалів і газів (клас С), можна застосовувати до електроустаткування та електрообладнання.

Опис

При локалізації займань електроустаткування необхідно переконатися, що межа напруги не перевищує 1000 В. Вогнегасник можливо придбати в спеціальних магазинах по Україні, або  замовити в інтернеті. Габаритні розміри: висота 480 мм, 115 мм діаметр, що дозволяє його використовувати зручно; відстань розпилення суміші від 3 м. Увага: забороняється використовувати вогнегасник для усунення загоряння лужних матеріалів. Вага ОП-3 вогнегасника – 5 кг, місткість – 3,5 л, відповідно вага суміші 3 кг. Заповнюється він порошкоподібною речовиною з газом, тиск якого в корпусі складає – 1,6 МПа. Ліквідації пожежі сприяє вогнегасна здатність у 55 В.

Цей компактний та універсальний вогнегасник застосовують в комплектації автомашин виробничих, пасажирських транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, на промислових зонах, а також на житлових площах у підвальних і напівпідвальних прибудовах. Обов’язковою умовою використання вогнегасників на великих площах – точний розподілу вірної кількості вогнегасників, що розраховується враховуючи розміри об’єкту.

Етикетка фіксує інформацію про терміни дії товару і маркування заряду. Вартість вогнегасника ВП-3 складає 230 грн. Компанія гарантує доставку Україною в найкоротші терміни.

 

Характеристики:

ВиробникУкраїна
Місткість корпусу (л)3,5
Маса вогнегасної речовини (кг)3
Вогнегасна здатність55В/2А
Робочий тиск в корпусі, МПа (кгс / см²)1,6 (16)
Довжина викиду (м), не менше3
Габаритні розміри, мм)
-висота
-діаметр
480
115
Маса (кг)5
Термін служби10 р.

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вогнегасник порошковий ОП-3”“