Вогнегасник порошковий ОП-5

380 грн.

Вогнегасник порошковий ОП-5 застосовують як переносний для якісного тушіння різних видів речовин: твердих – А класу, рідких або знижених – клас В 1, газоподібних горючих речовин і газів – С класу, також електроустановок – класу Е. Дозвільна межа гасіння електрообладнання та електроустаткування не більше 1000 В.

Опис

Габаритні розміри 500 мм висотою і 160 мм в діаметрі надзвичайно зручні у використанні, відстань розпилення рідини від 3,5 м і більше. ОП-5 вогнегасник, що не використовують для ліквідації загоряння лужних матеріалів – не ефективно. Вага вогнегасника – 8,1 кг, місткість 5 л, відповідно вага вогнегасної суміші 5 кг. Заповнюється він порошкоподібною речовиною з газом, тиск якого в корпусі досягає – 1,6 МПа. Ліквідації горіння полум’я сприяє вогнегасна спроможність 144 В.

Цей компактний і універсальний вогнегасник застосовують в комплектуванні пасажирського транспорту середньої місткості, вантажного транспорту, спеціальної та агротехніки, адміністративних будівель, а також житлових площ, підвалів і цокольних ярусів. Умовою, обов’язковою для використання на великих площах є точний розрахунок необхідної кількості вогнегасників згідно до технічних вимог об’єкту.

Постачальник фіксує детальні данні на етикетці про терміни дії товару і маркування заряду. Купити вогнегасник порошковий ОП-5 можливо за ціною 290 грн. Придбати його можливо в інтернеті, гарантуємо доставку по Україні в стислі терміни.

 

Характеристики:

ВиробникУкраїна
Місткість корпусу (л)5
Маса вогнегасної речовини (кг)5
Вогнегасна здатність144В/4А
Робочий тиск в корпусі, МПа (кгс / см²)1,6 (16)
Довжина викиду (м), не менше3,5
Габаритні розміри, мм)
-висота
-діаметр
500
160
Маса (кг)8,1
Термін служби10 р.

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вогнегасник порошковий ОП-5”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *