Вогнегасник порошковий ОП-6

410 грн.

Вогнегасник порошковий ОП-6 застосовують як зручний у пересуванні для якісного гасіння різних видів загорянь. Заряджають порошкоподібною сумішшю, що забезпечує ліквідацію пожеж А, В, С, Е класів, що відповідає: твердим, рідким (нерозчинним у воді), газоподібним матеріалами і електроустаткуванню з напругою не більше 1000 В.

Опис

Його габаритні розміри складають 550 мм у висоту і 160 мм в діаметрі, що забезпечує ефективне гасіння пожежі. Відстань викиду суміші складає від 3 м і більше. ОП-6 вогнегасник не використовується для зупинення загоряння лужних матеріалів. Вага вогнегасника – 10 кг, місткість – 7,2 л, відповідно вага вогнегасної речовини 6 кг. Заповнюється він порошкоподібною засобом з газом, тиск якого в корпусі -1,6 МПа. Візуальний контроль проводиться за допомогою індикатору тиску на голівці. Вогнегасна здатність 89 В дозволяє якісно припиняти займання.

Вогнегасником ОП-6 оснащують транспорт пасажирський, вантажний, причепи; виробничу і аграрну техніку; житлові і адміністративні будівлі, гаражі і станції технічного обслуговування. Точний розрахунок потреби в кількості вогнегасників – необхідна умова пожежної безпеки. Розрахунок проводиться відповідно до технологічної документації об’єкту.

Постачальник фіксує детальну інформацію на етикетці про терміни дії товару і маркування заряду. Купити запропонований вогнегасник порошковий ОП-6 можна відповідно вартістю 320 грн. Його можна замовити в інтернеті, гарантуємо доставку по Україні в стислі терміни.

 

 

Характеристики:

ВиробникУкраїна
Місткість корпусу (л)7,2
Маса вогнегасної речовини (кг)6
Вогнегасна здатність89В/3А
Робочий тиск в корпусі, МПа (кгс/см²)1,6 (16)
Довжина викиду (м), не менше3
Габаритні розміри, мм)
-висота
-діаметр
550
160
Маса (кг)10
Термін служби10 р.

 

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вогнегасник порошковий ОП-6”“