Вогнегасник порошковий ОП-9

525 грн.

Порошковим вогнегасником ОП-9 користуються як першочерговим інструментом знищення осередків загорянь. Заряд проводиться порошком, що забезпечує ліквідацію загорянь речовин, таких класів: А, В, С, Е. Займання твердих, рідких, газоподібних субстанцій і електроустаткування напругою не більше 1000 В знищуються представленим вогнегасником.

Опис

Габарити переносного ОП-9 – 600 мм висотою і 180 мм в обхваті забезпечують ефективне гасіння загорянь. Відповідно відстань розсіювання суміші від 4,5 м і більше. ОП-9 вогнегасник не ефективний при застосуванні пожежогасіння загоряння лужних матеріалів. Вага вогнегасника – 14 кг, місткість – 11,3 л, так вага вогнегасної речовини досягає 9 кг. Тиск порошкоподібної суміші з газом в корпусі складає 1,6 Мпа, яке контролюється індикатором на голівці. Пожежі якісно присікаються вогнегасною здатністю в 144 В.

Вогнегасником ОП-9 обладнують транспорт промисловий, пасажирський, вантажний, причепи; аграрні приміщення; виробничі, жилі та управлінські будови; лабораторії, стоянки і споруди запасників.

Дані про період придатності товару і маркування заряду забезпечують етикетки. Закупити вогнегасники порошкові ОП-9 можна за вартістю 400 грн. в магазинах України або в інтернеті. Доставку вантажу гарантуємо по Україні в стислі терміни.

Характеристики:

ВиробникУкраїна
Місткість корпусу (л)11,3
Маса вогнегасної речовини (кг)9
Вогнегасна здатність144В/4А
Робочий тиск в корпусі, МПа (кгс / см²)1,6 (16)
Довжина викиду (м), не менше4,5
Габаритні розміри, мм)
-висота
-діаметр
600
180
Маса (кг)14
Термін служби10 р.

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вогнегасник порошковий ОП-9”“