Вуглекислотні вогнегасники

Показано 4 результати

Засоби ліквідації загорянь – вуглекислотні вогнегасники продовжують залишатися надійним вогнегасящим пристроєм. Мобільний обладнання призначене для припинення пожежі в початковій стадії. Як гасителя вогню використовується CO₂. Ефективність залежить від інтенсивності запалення, обсягу гасячої речовини. На стадії загоряння вогнище часто ліквідується ще до приїзду пожежних підрозділів.

Вуглекислотні вогнегасники – ціна

НайменуванняОд.Вим.Ціна з ПДВ
вогнегасник вуглекислотний ВВ-2шт.495,00 грн.
вогнегасник вуглекислотний ВВ-3шт.570,00 грн.
вогнегасник вуглекислотний ВВ-5шт.803,00 грн.
вогнегасник вуглекислотний ВВ-7шт.1200,00 грн.

Класифікація CO₂ вогнегасників

Пристрої поділяються за кількома ознаками. За конструкцією вогнегасники з двоокисом вуглецю бувають:

  • пересувні;
  • стаціонарні;
  • портативні.

Пересувний вуглекислотний вогнегасник, який можна купити в Києві, є засіб гасіння пожежі, що знаходиться на спеціальних конструкціях з колесами. Це дозволяє швидко доставити його до місця загоряння. Стаціонарне обладнання складається з десятків балонів, приєднаних до однієї системи гасіння пожежі. Застосовується для об’ємної локалізації загоряння в герметично закритих приміщеннях.

Ручні вогнегасники з CO₂ найпоширеніший пристрій. Застосовуються в побуті і на промислових підприємствах. Призначені для охолодження поверхні, швидкого поширення вогнегасної речовини. Сучасні вогнегасники вуглекислотні, купити які дозволяє відносно невисока ціна, володіють особливістю  буквально не пошкоджувати оточуючі поверхні. Після висихання матеріальні цінності не змінюють своїх властивостей.

Принцип роботи та особливості використання

Двоокис вуглецю подається під високим тиском і спочатку охолоджує поверхню. Змішуючись з газами, що виділяються при горінні, двоокис вуглецю знижує концентрацію кисню, локалізує осередок. Спільна дія двох процесів, охолодження і локалізація гасять вогонь.

При користуванні необхідно пам’ятати, що призначення розтруба розпорошувати газ, що володіє високими охолоджувальними властивостями. Температура може досягати -70 ° C, тому за конус триматися незахищеними руками забороняється. Наявність ОУ в офісах, на підприємствах, в побуті пропонується правилами ПБ. На відміну від порошкових, вуглекислотний вогнегасник використовується для гасіння електропристроїв, які знаходяться під напругою до 1000В.

Де вигідно купити

Сьогодні купити вогнегасник вуглекислотний ОУ в Україні пропонують різні фірми, магазини. Але знайти хорошого постачальника, що гарантує якість, буває проблематично. Компанія «НАІС» пропонує пожежне обладнання на взаємовигідних умовах. На Інтернет – ресурсі постачальника находиться  каталог надійних пристроїв різних моделей.

Замовник зможе забрати вогнегасники зі складу само вивозом або вибрати доставку транспортом компанії на  вказану адресу. Терміни експлуатації виробів 5 років, після цього необхідна перевірка, перезаправка. Зовнішній огляд вогнегасників виконується щорічно, відповідальною особою.