Вогнегасник вуглекислотний ОУ-2 (ВВК-1,4)

550 грн.

Вогнегасник ОУ-2 рекомендується для знищення загорянь речовин в рідкому стані, або ж твердих речовин, які розтоплюються (загорянь класу В).

Опис

Часто використовується в електротранспорті, установах архівного типу, галереях картинних. Також застосовується для гасіння електронно-обчислювальної техніки, виключення складає електрооснащення напругою понад 1000В.

В Україні цей пересувний ОУ-2 вогнегасник, можливо, придбати в магазинах країни у вільному доступі і за лояльною ціною. Його 6кг корпус вміщує 2л речовини, маса самої вогнегасної суміші 1,4 л. Відстань розпилення до вогнища загоряння обчислюється від 3м і більше, подача речовини відбувається з робочим тиском 5,8Мпа, а здатність поширення 13В. Увага: використання вогнегасника для знищення загоряння металів неефективно.

Детальна інформація про вогнегасник вуглекислотний ОУ-2 і його ціна встановлюється у постачальника в інтернеті. Дані про тривалість використання товару і відмітка заправки вогнегасника зафіксовані на етикетці. Якість і швидкість доставки по території України гарантується.

 

Характеристики:

ВиробникУкраїна
Місткість корпусу (л)2
Маса вогнегасної речовини (кг)1,4
Вогнегасна здатність13В
Робочий тиск в корпусі, МПа (кгс/см²)5,8 (58)
Довжина викиду (м), не менше3
Габаритні розміри, мм)350х455х125
Маса (кг)6
Термін служби10 р.

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вогнегасник вуглекислотний ОУ-2 (ВВК-1,4)”“