Вогнегасник вуглекислотний ОУ-3 (ВВК-2)

670 грн.

Вогнегасники вуглекислотні ОУ-3 експлуатуються як ефективні засоби зупинення загорянь рідких речовин. ОУ-3 заряджений двоокисом вуглецю, забезпечує гасіння субстанцій В класу.

Опис

Рідини та горючі гази чудово присікаються здатністю до гасіння у 13 В і натиском розпилювання газу 5,8 МПа. Розміри ОУ-3 дозволяють його легко доправити до місця займання вогнища та складають: 570 мм висота і 350 мм обхват, вага 13,5 кг, літраж-3л.

Вогнегасником вуглекислотним ОУ-3, придбаним за  вартістю 570 грн., обладнують транспорт залізничний. Завдяки пом’якшеному ефекту суміші і високій ефективності гасіння  відстань розпилення газу від загоряння – 3 м, а маса газу становить до 2 кг. Цими вогнегасниками укомплектовують установи архівної типу, галереї картинні. Для гасіння електронно-обчислювальної техніки вуглекислотні ОУ-3 також підходять, виключення складає електрооснащення напругою понад 1000В.

Придбання вогнегасників вуглекислотних ОУ-3 можливо в магазинах України, або в інтернеті замовити доставку вантажу скорочений термін. Слід ретельно перевіряти інформаційні дані на етикетці про період експлуатації товару та відмітку про маркування.

 

Характеристики:

ВиробникУкраїна
Місткість корпусу (л)3
Маса вогнегасної речовини (кг)2,0
Вогнегасна здатність13В
Робочий тиск в корпусі, МПа (кгс / см²)5,8 (58)
Довжина викиду (м), не менше3
Габаритні розміри, мм)350х570х125
Маса (кг)13,5
Термін служби10 р.

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вогнегасник вуглекислотний ОУ-3 (ВВК-2)”“