Підставка під гідрант

Категорія:

Опис

Якісні підставки під гідранти з доставкою по Україні

Пожежні гідранти служать для забезпечення безперервної подачі холодної води в разі виникнення загоряння. Якісна пожежна підставка під гідрант, ціна якої непорівнянна з її значенням, фіксує гідрант в строго вертикальному напрямку, що є обов’язковою умовою використання протипожежних пристроїв. У компанії ПП «Наіс-Н» ви можете придбати якісне пожежне обладнання за найпривабливішою ціною в Україні, що зумовлено політикою компанії і прямими поставками від постачальника.

Призначення елементів

Перехідний кріпильних компонент забезпечує герметичне з’єднання з трубопроводом, який є частиною магістральної мережі. Тиск у системі водопостачання варіюється в діапазоні 1 … 1,6 Мпа, а діаметр труб обмежений 50 і 300 мм. Вузькоспеціалізовані конструкції, до яких відносяться гідранти і підставки, бувають підземними та наземними. Пожежні підставки під гідранти представлені в каталозі різними типами, що відрізняються формою, числом відводів і розмірами, які залежать від параметрів гідранта. У числі функцій, покладених на прохідний елемент, знаходиться:

  • з’єднання труб з різними діаметрами,
  • коригування напрямки і напору води,
  • запобігання витоку води,
  • поділ загальних потоків на кілька порцій (до 4-х), що дозволяють одночасно підключати ряд пожежних рукавів.

Спосіб установки компонента залежить від типу конструкції, наприклад:

Кріплення двостороннього елемента, що має абревіатуру ППДФ, здійснюється в розрив трубопроводу. Потрійна фланцева модель, відома, як ППТФ, кріпиться фланцями і має 3 відведення. Хрестоподібний зразок володіє 4-ся фланцями і розділяє потік на 4 гілки. Зварений варіант одним кінцем вварюють  в основу, а іншим – з’єднується з гідрантом. При цьому, розмір труби не може перевищувати 200 мм.

Вигідна пропозиція

Магазин пожежного обладнання «Наіс» продає якісний протипожежний інвентар, призначений для боротьби з вогнем, по збалансованим тарифами. На електронному порталі можна отримати вичерпну інформацію по підставці під пожежний гідрант:

  • ГОСТ,
  • ціна в роздріб і оптом,
  • основні параметри і способи оплати.

Замовляйте доставку в будь-який регіон України!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Підставка під гідрант”“