Пожежні шафи

Пожежні шафи. Супутні вироби: скриньки для зберігання піску, пожежні щити в комплекті.

Для організації протипожежних постів служать протипожежні шафи. В тому числі, якщо в їх склад включені пожежні вентилі.

Область їх застосування простирається від виробничого сектора до приміщень, призначених для проживання людей. Ви маєте можливість придбати протипожежну шафу, підібравши її під конкретні умови установки.

У шафі розміщений вмісткий відсік, де розташований сам рукав. Великий асортимент напівтвердих рукавів представлено в нашому магазині.

Зовнішній вигляд пожежної металевої шафи виглядає дуже сучасно і відрізняється своєю ергономічністю. На дверцятах встановлена зручна ручка, що служить замком, спеціальне відділення для запасного ключа, закрите безосколочним склом.

Співробітники ПП «Наіс-Н» проконсультують з питання організації та укомплектування пожежного поста. Для того, щоб дати чітке уявлення клієнту про його майбутнє придбання, в торговому залі змонтований пожежний кран в повній комплектації. Крім цього, до продажу представлені ящики для піску, перебування яких на посту обов’язкове.

Якщо вас зацікавив варіант закритого виконання пожежного щита, то ми раді звернути вашу увагу на наявний асортимент, представлений декількома модифікаціями. Ви отримаєте вичерпну консультацію перед покупкою пожежної шафи, щита, ящиків для піску і інших супутніх виробів.