Ящик для піску

880 грн.

Ящик пожежний для піску використовується для зберігання та оперативного використання піску або пожежного дрантя. Найчастіше використовують металеві ящики, але існують й пластикові. Металевий ящик використовують під зберігання піску на об’єктах різних обсягів, у внутрішніх приміщеннях та зовнішніх відкритих площах.

Категорія:

Опис

Обсяг його достатній для зберігання засобів первинного пожежогасіння з можливістю ліквідації витоків рідин (легкозаймистих) або нафтопродуктів. Якщо на підприємстві велика територія, то можлива установка декількох ящиків, які нумерують, а щити над ними нумерують відповідно до номерів ящиків.

Пожежний ящик для піску по ГОСТ вимогам передбачає використання піску в температурному режимі + 55 – 35 0С, вологість не повинна перевищувати 95%. Такі параметри виходять з того, що пісок негорючий матеріал, його властивості використовується в пожежогасінні (осередках загорянь) і відрізняється особливою ефективністю. Ящик обов’язково повинен гарантувати вологостійкість, тому що пісок готовий до використання виключно в сипучому вигляді. Тому в нашому магазині в Києві можна придбати герметичний ящик стандартних розмірів або замовити його доставку в будь-який регіон. Конструкція ящика відповідає відповідним вимогам і нормам.

Ящик для піску пожежний складається з цілісного листа металу 1-1,5 мм, загнутого у вигляді коробки. Фарбування виконується порошковою фарбою, колір – червоний. Маркування на ящику наноситься білим. У разі, коли ящиків кілька на одному підприємстві, то нумеруються вони послідовно, а номер щита з необхідним інвентарем відповідає номеру ящика. Така послідовність дотримується для зручності та оперативності, щоб взяти інвентар над ящиком та почати невідкладно рятувальну операцію. Модифікації ящиків для піску:

  • розбірні;
  • нерозбірні;
  • з дозатором.

Ящик для піску за доступною ціною пропонується в наявності в Києві компанією «НАІС». Наші консультанти допоможуть визначитися з розмірами і відповідними характеристиками в кожному індивідуальному випадку, а також забезпечать відвантаження товару під час в будь-який регіон України. Ми пропонуємо використовувати самий перевірений варіант ящика з кришкою, що опускається, яку зручно та швидко можна відкинути в разі потреби. Вимоги облаштування майданчика під ящик зі щитом як первинного засобу з техніки безпеки потрібно дотримуватися, наші ящики повністю відповідають вимогам легкого та швидкого зачерпування піску. А бічні ручки вдало розташовані для переміщення, в разі потреби, ящика до місця призначення.

Пожежні ящики для піску необхідно встановлювати в місцях з високою пожеже та вибухонебезпечністю. Сипучого піску в ящику передбачається до 3 м³, кількість повинна відповідати площі підприємства та категорійності об’єкта. Найчастіше вони комплектуються совковою лопатою. Місце встановлення вибирають так, щоб підхід до ящика був відкритим, але не заступав проходи та евакуаційні шляхи. Повний комплект ящика з лопатою та щитом можна замовити в магазині Києва з доставкою по Україні.

Пісок – недорогий та оптимальний матеріал для первинного, швидкого надання допомоги. Щоб зберегти його в необхідному вигляді, перевіряти його стан мінімально раз в три місяці. Тільки так він зможе зберегти свою сипучість та забезпечити захист об’єкта.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ящик для піску”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *