Рукава пожежні

У розділі рукава представлений асортимент пожежних гофрованих рукавів.
Для організації ефективної системи пожежогасіння,  потрібні спеціалізовані канали для забору та подачі води до об’єкта гасіння. Вибрати сучасні моделі і купити пожежний рукав в Україні  можливо  в інтернет магазині пожежного обладнання «НАІС» в двох категоріях: напірні і усмоктувальні.

Пожежні рукава – ціна

НаименованиеЕд.Изм.Цена с ПДВ
рукав всмоктуючий Д 50шт.1000,00 грн.
рукав всмоктуючий Д 50 з головками ГР-50шт.1150,00 грн.
рукав всмоктуючий Д 75шт.1400,00 грн.
рукав всмоктуючий Д 75 з головками ГР-80шт.1680,00 грн.
рукав всмоктуючий Д 100шт.1500,00 грн.
рукав напірний Д 51 Українашт.1100,00 грн.
рукав напірний Д 51 з ГР-50 Українашт.1250,00 грн.
рукав напірний Д 77 Українашт.1580,00 грн.
рукав напірний Д 77 з ГР-80 Українашт.1800,00 грн.
рукав напірний Д 100 Українашт.2200,00 грн.

Сучасні рукава виготовляють з високоміцних синтетичних матеріалів – капрон і лавсан. Рукава оснащені прогумованими доріжками, а зовні покриті спеціальними складами для підвищення зносостійкості.

Всмоктуючий пожежний шланг відрізняється більш жорсткою і посиленою конструкцією, яка включає:

  • внутрішню гумову камеру;
  • дротяну спіраль;
  • два текстильних шари;
  • проміжний гумовий шар;
  • зовнішній текстильний шар.

Співробітники ПП «Наіс-Н» завжди готові допомогти вибрати потрібний комплект спорядження, проконсультувати в будь-яких питаннях по запропонованого пожежного обладнання.

Особливості маркування та призначення всмоктуючих і напірних пожежних рукавів

Рукава пожежні, по суті, є гофрованої поверхнею з гнучким водопроводом, в середині якого розташовані металеві спіралі, що підвищують зносостійкість.

Рукав всмоктуючий пожежний, ціна якого варіюється від 850 гривень до 3800 гривень, класифікується за класами і діаметрами. Забір води може здійснюватися насосом або мотопомпою. Робочий тиск для всмоктуючих насосів класу «В» знаходиться на рівні 0,2 кгс / м2. Рукав для забору води характеризується і за маркуванням гайок. Тип всмоктуючих рукавів з металевими елементами на кінцях поставляється з гайками ГР-150.

Більш висока вартість пожежного рукава напірного типу,  пояснюється видом використаних матеріалів. Латексне напірне обладнання є найдорожчим і має ціну до 4500 гривень. Пожежне обладнання,  у вигляді напірних рукавів, використовується для подачі води і рідини з піноутворювача. Між собою напірні і усмоктувальні відрізняються і за призначенням і за будовою конструкції.

Латексні рукава з маркуванням «Т» підходять для техніки пересувного типу. Згідно з нормативами ДСТУ, рукав напірний з внутрішньої камери виготовляється з поліуретану, а каркас з високоміцної поліестерової нитки.

Пожежні рукава призначаються для абсорбції води, водних розчинів за допомогою мотопомп, пожежних машин. Може бути до 10 метрів довжини, поставляється в основному без головок, але може укомплектовуватися з навязкою ГРВ, яка забезпечує з’єднання з пожежною технікою.

На сайті ПП «Наіс-Н» ви можете замовити продукцію, вибравши параметри, яка найбільше підходять для виконання поставлених завдань, враховуючи всі нюанси і технічні вимоги.