Рукав всмоктуючий Д 100

1,500 грн.

Рукав всмоктуючий Д-100 гофрований експлуатується на різних типах об’єктів: стаціонарних і пересувних. Ними споряджають спецтехніку, цистерни, різноманітну автотехніку, яка транспортує рідини та суміші.

Опис

Застосовується для перекачування води та розчинів, використовуючи насоси або мотопомпи. Напірним рукавом В класу доставляється технічна вода як для загашення вогнищ спалахування, так і для відкачування із затоплених резервуарів, басейнів, каналізаційних систем. Пожежні рукави досить еластичні і міцні для створення гнучких конструкцій, але контакт з жорсткими частинками здатен нанести механічні пошкодження.

Всмоктуючий рукав Д-100 довжиною 4 м і масою 14 кг, має гумовий каркас обтягнутий текстилем зі спіралями металевими, внутрішнього діаметра 100 мм. Кишка з’єднується через сполучні манжети та витримує тиск 0,5 МПа. Робоче навантаження при перекачуванні рідин проводиться під вакуумом, який витримує  до 0,08 МПа.

Рукав всмоктуючий 100 маркується виробником, зумовленими особливостями застосування температурних режимів. Виробники товару контролюють маркування та ціну, яка складає 1350 грн. Товар доставляється в торгові приміщення України згідно із запитами ГОСТу.

Характеристики:

ВиробникЧЗРТІ
ПризначенняВода технічна
Внутрішній діаметр (мм)100
Робочий тиск, МПа (кгс/см2)0,5 (5)
Робочий вакуум, МПа
0,08
Довжина (м)4
Маса (кг)14

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Рукав всмоктуючий Д 100”“