Шолом пожежний КЗ-94

1,575 грн.

Пожежна каска КЗ – 94 це частина індивідуальної екіпіровки засобів захисту. Вона проектувалася для надійного захисту під час виконання робіт в складних та небезпечних умовах.

Опис

Основні напрямки захисту при використанні касок:

 • захист від дії високих температур до 250 0С;
 • захист в умовах роботи з відкритим вогнем;
 • захист в умовах робіт при статичних або динамічних навантаженнях;
 • захист голови та обличчя від падаючих твердих предметів і осколків;
 • захист обличчя та шиї від можливих ушкоджень частинками, що розлітаються;
 • зменшує силу впливу теплового випромінювання;
 • захищає від попадання рідини на голову пожежного.

Виріб можна придбати в місті Києві за доступною ціною. Він може частково захистити рятувальника від хімічного впливу, такого як кислотного, лужного або піноутворюючого середовища, технічних масел.

Каска пожежного КЗ-94, ціна представлена на сайті постачальника. спеціалісти вповноважені відповісти на всі запитання. Виготовлена з білого композитного термопластику (полікарбонату), модифікованого. Спеціальне армування виконане волокном лавсану. Каска складається з наступних елементів:

 • ковпак пластиковий;
 • щиток лицьовій;
 • ремінь підборіддя;
 • комір.

Ковпак виготовляється із спеціального полегшеного пластику, при цьому якість термостійкості не знижується. Це дозволяє вуглецевий наповнювач, який додають до пластику під час його виготовлення, він і перешкоджає розплавленню. Ковпак виконує основну захисну функцію. А додаткову – поля, якими збільшено площу захисту. Вони оберігають від можливого попадання уламків, іскор, крапель, як води, так і металів.

Купити пожежну каску в Україні з лицьовим щитком можна зв’язавшись з нашими консультантами компанії «НАІС», доставка виконується до будь-якого, зручного клієнтові регіону. Щиток виготовлений з карбонату, для покращення огляду він прозорий. Це ефективний засіб захисту від впливу теплової енергії або світлової. Важливо, що воно якісно перешкоджає високим температурам, дозволяє уникнення опіку шкіри та органів рятувальника. Щиток прикріплюється спеціальним кронштейном. Таке кріплення дає можливість використовувати щиток в двох положеннях: піднятим та опущеним. Під час роботи щиток обов’язково в опущеному положенні, а засувка надійно фіксує та дозволяє не хвилюватися за раптову зміну положення. А в піднятому вигляді щиток також фіксується засувкою, тільки вже вгорі. Каски пожежні оснащені ременями та комірами. При покупці каски в нашому магазині в Києві, фахівці покажуть та розкажуть, як правильно використовувати, на що звертати увагу та як піклуватися для продовження терміну служби. Надійність кріплення каски на голові забезпечує система ременів. А за зменшення сили можливого удару відповідає наявність прошарку зі спеціальної матерії. Амортизаційні можливості каски залежать від правильного розташування на голові та вдалого регулювання системи з ременями. Можлива наявність утеплювального підшоломника, який використовується в зимову частину року, так як приблизний термін служби каски становить до 5 років.

Купити каску пожежника по вигідній пропозиції, протестовану на міцність та порушення цілісності оболонки, на ступінь оплавлення та розшаровування, масою 0,9 кг можна, зв’язавшись з консультантами компанії. Конструкції касок при необхідності дозволяють використовувати й додаткове рятувальне оснащення або пристрої.

 

Характеристики:

Максимальна допустима енергія удару по корпусу (Дж)80
Середній термін служби5 років
Габаритні розміри, мм)280х240х160
Маса (кг)0,9

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Шолом пожежний КЗ-94”“