Шолом FIRE 05

8,000 грн.

Професійний шолом пожежного-рятувальника “PAB FIRE 03” виготовлений з незаймисту самогаситься матеріалів високої якості. Шолом оснащений пересувним, фіксується прозорим або затемненим забралом яке забезпечує надійний захист особи від механічних і теплових впливів. Бічні частини шолома позначені світловідбиваючими смугами і світяться.

Опис

Професійний шолом пожежного-рятувальника “PAB FIRE 05” виготовлений з незаймисту самогаситься матеріалів високої якості. Шолом оснащений пересувним, фіксується прозорим або затемненим забралом яке забезпечує надійний захист особи від механічних і теплових впливів. Бічні частини шолома позначені світловідбиваючими смугами і світяться.

Забрало повністю закриває обличчя при одягненою дихальної маски.

Професійний шолом “PAB FIRE 05”, являє собою нове конструктивне рішення захисного шолома, призначеного для генеральної захисту голови при гасінні всіх видів пожеж, рятувальних роботах, робіт в промислових приміщеннях при підвищеній температурі навколишнього середовища.

Шолом є індивідуальним засобом спорядження і призначений для забезпечення захисту голови від впливу:

– Підвищених температур і короткочасного впливу відкритого полум’я;
– Розчинів кислот, лугів, морської води, ГСМ і ПАР;
– Статичною, динамічної і механічної навантажень.

Шолом виготовлений з незаймистого та самогасячого матеріалу і відповідає всім вимогам НПБ 173-98. Шолом оснащений висувним прозорим або затемненим забралом, що дозволяє встановлювати засоби захисту дихання і засобів зв’язку, пелериною з натуральної жароміцної шкіри, має бічні кріплення для всановлення електроліхтаря. Бічні частини шолома позначені світловідбиваючими смугами і світяться. Шолом регулюється за розміром голови від 54 до 62 см. Колірна гамма: червоний, жовтий, білий, світло-зелений.

 

Характеристики:

Країна виробникХорватія
Умовний прохід (мм)150
Экстремальний захист (с):
– до 1000 оС
Довготривала термостійкість (випробування
на теплове випромінювання) 14 кВт / м2
 

10

14 кВт / м2

Маса (кг)1,515

 

Доставка по Україні

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Шолом FIRE 05”“