Мотузка пожежна рятувальна МПР-30

1,350 грн.

Мотузка пожежна рятувальна ВПС-30 пускається в хід підрозділами рятувальників при проведенні дій на відкритому повітряному просторі, ліквідації аварійних ситуацій, загашені загорянь, а також самопорятунку. Вона входить до набору рятувального спорядження, так як вага її налічує 2,7 кг і метраж – 30 м.

Опис

Пожежна мотузка – це поліамідний шнур, який комплектується гільзами металевими і коушами. Вона переносить температурний режим -40 + 50 ° С, що погоджено з необхідними технічними параметрами. При використанні мотузки для зв’язування з іншим рятувальним спорядженням пожежного вона витримує статичне навантаження до 400 кг.

Мотузка рятувальна ВПС-30 укомплектована інструкцією і сумкою (чохлом). Проведенню тренувань по використанню мотузки забезпечує підвищена міцність. Уважно потрібно контролювати її стан, не допускаючи зберігання вологою, бо її страхувальні властивості можуть не забезпечити безпеку при виконанні заходів під час порятунку. Є дозволи по поривам ниток, обмеження до 15 на 200 мм довжини мотузки, а розривне навантаження дозволяється не менше 1530 кгс. Виробник, також зобов’язується пред’явити свідоцтво придатності. Вартість такого засобу саморятування становить 1300 грн. І знайти пристрій найімовірніше на інтернет – складах фірми – виробника.

 

 

Характеристики:

Країна виробник
Україна
ВиробникНаіс-Н
Статичне навантаження (кгс)400
Розривне навантаження (кгс), не менше1530
Довжина (м)30
Маса без чохла (кг), не більше2,7

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Мотузка пожежна рятувальна МПР-30”“