Пожежні стволи

Відображаються усі з 21 результату

Пожежний ствол вважається одним із принципово важливих елементів оснащення в пожежному устаткуванні. Головним завданням якого ефективно розпорошувати і пропускати через себе не тільки струмені води, а й інші вогнегасні речовини в епіцентр пожежі.

Пожежний ствол – ціна

НайменуванняОд.Вим.Ціна з ПДВ
лафетний стволшт.19000,00 грн.
ствол комбінований СПК-С20шт.12370,00 грн.
ствол комбінований СЛК-П20шт.12400,00 грн.
ствол СВПРшт.1620,00 грн.
ствол СВПЭ-4шт.1400,00 грн.
ствол СВПЭ-2шт.1070,00 грн.
ствол РС-50шт.120,00 грн.
ствол РС-70шт.170,00 грн.
ствол РСК-50шт.850,00 грн.
ствол РСКЗ-70шт.950,00 грн.

Ручні пожежні стволи та їх конструкція

Ствол пожежний ручний за своєю конструкцією дуже простий і складається з корпусу, голівки і насадки. Виготовляють корпус, в основному, з алюмінію або латуні, а в деяких випадках він буває пластмасовим. Також він може мати оплетку для більш комфортабельного використання. Особливість конструкції включає в себе можливість установки різних головок:

  • як цапкової,
  • муфтової,
  • так і рукавної.

За рахунок яких виходить герметичне з’єднання з рукавом. Насадка в свою чергу забезпечує формування необхідного струменя.

Як правило, пожежні стволи підрозділяються на класи. Наприклад, за типами використовуваних речовин в пожежогасінні і діляться на водяні, водопінні, повітряно-пінні і порошкові. Також від конструктивних особливостей поділяються на ті, що перекриваються і не перекриваються. Головною відмінністю останніх двох є те, що ствол, який перекривається має функцію повного блокування струменя за рахунок своєї конструкції. Крім цього їх ще можна розбити на два основних типи: ручні і стаціонарні (лафетні).

Ручний тип є найпоширенішим видом, хоч і відрізняється, як зовні, так і за своїми функціями. При виборі стовбура необхідно звертати увагу на його характеристики і конструктивні особливості.

Лафетний ствол купувати варто в тих випадках, якщо ви плануєте використовувати їх у стаціонарних умовах або ж на пожежному транспорті.

Купити пожежний ствол (ручного типу) за розумною ціною ви можете в ПП “Наіс-Н”. Також, у нас представлені і інше пожежне обладнання за недорогою ціною, які є на нашому сайті. З усіх питань, що стосуються оплати і доставки, ви можете звертатися до наших фахівців.