РСКЗ-70

1,000 грн.

Ствол пожежний РСКЗ-70 комбінований ручний ствол використовується для створення суцільного потоку рідини.

Немає в наявності

Категорія:

Опис

Використовуючи ремінь для перенесення, стовбур швидко доставляється в місце приєднання насадки до пожежного рукава муфтовою головкою, з умовним проходом з’єднувальної головки в 70 мм. Ним можна створювати два типи потоку: суцільну, з дальністю водного струменя не менше 32 м; розпорошену, відстань потоку не менше 9 м. Останню застосовують для захисту від потоку, а саме теплового, за допомогою розпилювання водної завіси. Існує певне значення для ефективного розпилення, а саме кута розпилення факела, від мінімального градуса до максимального. Кут захищаючої завіси становить не менш 3 м.

РСКЗ-70 складається також з крана, що витримує робочий тиск 0,4 – 0,6 МПа і насадки, з діаметром отвору вихідного в 19 мм. Стовбур застосовують в комплектації пожежної автотехніки для гасіння загорянь. Особлива функція перекривання потоком або завісою розчину змочувача для захисту від теплової радіації. При цьому використанні витрачається не менше 7,4 л/с води для утворення струменя суцільного, розпилений струмінь використовує 7 л/с, а для створення завіси захисної необхідно 2,3 л/с.

РСК-70 виготовляється з алюмінію та сплавів, тому стовбур додатково не забарвлений, але частина його одягнена в оплітку червоного кольору. Це дозволяє зручно і міцно утримувати його в руках. Вага РСК не велика, сягає 3 кг, розміри ж складають: 430 мм довжина, висота 170 мм. Придбати його можна в магазині пожежного обладнання НАІС вже у зібраному вигляді, за ціною 950 грн.

 

Характеристики:

Країна виробникУкраїина
Робочий тиск, МПа (кгс/см²)0,4-0,6 (4-6)
Витрата води (л/с), не менше:
– суцільний струменя
– розпиленого струменя
– захисної завіси
7,4
7,0
2,3
Дальність водяного струменя (м), не менше:
суцільний
розпорошеною
32
9
Кут факела розпиленого струменя (градус), не менше:
– мінімальний
максимальний
40
Угол факела защитной завесы (м), не менее3
Габаритні розміри (мм), не більше:
– довжина
висота
430
170
Маса (кг)3,0
Діаметр вихідного отвору насадка (мм)19
Умовний прохід сполучної голівки (мм)70

 

Доставка по Україні

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “РСКЗ-70”“