Основні причини пожеж

09.10.2019


Пожежа є одним з найбільш важких лих на землі. Вогонь, що вирвався з-під контролю людини, знищує все на своєму шляху. Мало шансів вціліти у людей і тварин потрапили в епіцентр пожежі. Як вони виникають, що або хто буває їх причиною? Спробуємо розібратися.

Причини виникнення пожеж в приміщеннях

основні причини пожеж
Причини виникнення пожежі пов’язані з діяльністю людини:

Пожежі на відкритих просторах


У природі основні причини пожежі природні явища або людський фактор. Під природними явищами розуміються сильні грози або самозаймання торфянників. Пожежі в степу поширюються з дивовижною швидкістю. Такі пожежі виникають найчастіше через людей. Ті ж недопалки, сигарети, кинутий багаття призводять до величезних втрат і жертв.

основні причини пожежі
У лісах крім перерахованого вище відбувається спеціальні підпали з метою приховати масштабну і незаконну вирубку лісів. Пожежі в природі піддаються ліквідації з великими труднощами. Використовується велика кількість техніки і пожежників. Пожежі можуть триває по кілька місяців. Великий вплив робить і погода. Сухе і спекотне літо, пожежі виникають частіше.

Пожежі при проведенні технологічних і господарських робіт

У сфері будівництва, виробництва великі пожежі не велика рідкість. Тут основними чинниками виникнення пожежі є нехтування безпечними умовами праці:

  1. проведення робіт пов’язаних з металом (зварювання, обробка, різання);
  2. роботи з обладнанням знаходяться в поганому стані (схильним до небезпеки замикання електрики)
  3. небезпечне зберігання на складах бензину та інших бистровоспламеняющіхся речовин.

причини пожежі

Попередження пожеж

Сучасні технології зробили великий крок вперед по розробці новітніх систем протидії пожежам. Установка різних датчиків задимлення, новітніх пожежних сигналізацій стало необхідністю. Оптимальний набір пожежного обладнання пропонує компанія НАІС, що входить в число кращих постачальників засобів по боротьбі з пожежами.

Популярні товари

огнетушитель порошковый оп 5

Вогнегасник порошковий ОП-5

380 грн.

Купити

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-5 (ВВК-3,5)

803 грн.

Купити

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98